Інформація Долинської міської ради Івано-Франківської області про проведення конкурсу з відбору виконавця робіт з оцінки земель

01.01.1970
  1. Мета проведення робіт: проведення робіт з оцінки земель.
  1. Дані про земельну ділянку:

2.1. Технічна документація з нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 5,0000 га за межами населеного пункту с. Тростянець (кадастровий номер 2622086900:02:002:0010), для влаштування та обслуговування полігону твердих побутових відходів для потреб територіальної громади району.

3.Умови конкурсу:

конкурсна документація подається в запечатаному конверті, на якому, крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з відбору виконавців послуг з виконання робіт з оцінки земель» із зазначенням об’єкту та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією.

Конкурсна пропозиція претендентів подається в запечатаному конверті і має містити пропозицію про вартість виконання робіт з урахуванням податку на додану вартість, калькуляції витрат, пов’язаних з виконанням робіт, а також строк виконання робіт (у календарних днях).

Прийняття заяв припиняється за один робочий день до дати проведення конкурсу.

У разі неповноти, невідповідності наданих підтвердних документів або несвоєчасності їх подання претендент до участі у конкурсі не допускається.

4.Перелік підтвердних документів, які подаються на конкурс з відбору виконавців:

– заява про участь у конкурсі з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою за формою згідно з додатком 1 Порядку закупівлі послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель на конкурентних засадах Долинською міською радою, затвердженого рішенням міської ради від 10.03.2017. № 641-22/2017 (далі – Порядок);

– копія документа (виписка/витяг) з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (для претендента – фізичної особи – підприємця);

згода на обробку персональних даних (для претендента – фізичної особи – підприємця) згідно з додатком 2 Порядку;

– копії установчих документів претендента та довідки про присвоєння йому ідентифікаційного коду згідно з ЄДРПОУ (для претендента – юридичної особи);

– копії кваліфікаційних документів оцінювачів претендента, яких буде залучено до проведення оцінки та підписання звіту про грошову оцінку земельної ділянки (для претендента на виконання послуг з виконання робіт оцінки земель);

5.Строк подання конкурсної документації:

до 15:00 год. 16 січня 2023 року (включно).

6.Поштова адреса, за якою подаються документи:

77504, Івано-Франківська область, м. Долина, проспект Незалежності, 5, каб. 11, Долинська міська рада.

7.Інформація про проведення конкурсу:

конкурс відбудеться 17 січня 2022 року о 15:00 годині за адресою: Івано-Франківська область, м. Долина, проспект Незалежності, 5, каб. 11, (1 поверх) приміщення адмінбудинку Долинської міської ради.

8.Відомості про місцезнаходження комісії, контактні телефони:

Івано-Франківська область, м. Долина, проспект Незалежності, 5, каб. 11, контактна особа Янішевський Андрій Володимирович – начальник відділу земельних ресурсів міської ради (секретар комісії), електронна адреса: jav_81@ukr.net.

Інформує відділ земельних ресурсів Долинської міської ради