Стратегія розвитку громади

Управлінням зовнішніх зв'язків та місцевого розвитку розпочато роботу над створенням Стратегії розвитку Долинської територіальної громади до 2027 року та формування завдань з її реалізації на 2024-2027 роки.

Найважливішим етапом розробки Стратегії є пропозиції з боку представників громади (юридичних та фізичних осіб) щодо ідей проєктів, які дозволять сформувати операційну частину проекту.

Запрошуємо громадян, суб’єктів підприємницької діяльності, громадські організації, установи та організації всіх форм власності підготувати пропозиції до проєкту Стратегії розвитку громади. Ідеї буде розглянуто та проаналізовано робочою групою з розробки проєкту та визначено найважливіші з них. За результатами буде сформовано План заходів з реалізації Стратегії розвитку громади на 2023 – 2027 роки та визначено джерела фінансування.

Пропозиції просимо надсилати до 30 червня 2023 року на електронну адресу: v.smolii@ukr.net

Крім того, проводимо опитування жителів громади та бізнесу у вигляді анкетування для визначення основних проблем, які існують в громаді та перспектив розвитку на майбутнє. Ваша думка є важливою для нас та буде врахована при визначенні пріоритетних завдань і шляхів розвитку Долинської територіальної громади.

Рішення про розроблення проекту Стратегії розвитку Долинської ТГ на період до 2027 р.pdf

Розпорядження про робочу групу з підготовки Стратегії розвитку Долинської ТГ на період до 2027 р.pdf_Оголошення_про_збір_ідей_Долинської ТГ_0.docxПротокол №1 Засідання робочої групи по розробці Стратегії.pdf

Протокол №2 Засідання робочої групи по розробці Стратегії

Анкета опитування для мешканців Долинської територіальної громади

Анкета опитування бізнесу Долинської територіальної громади