Підберезький старостинський округ

Староста – ЛОКТІОНОВ Володимир Сергійович
Контактні дані:
тел.: 050 222 69 60
e-mail: pidbereszso@gmail.com

Дата народження: 31 липня 1986
Професійна діяльність: інформація оновлюється
Рішення про затвердження старост Долинської міської територіальної громади від 28.12.2020 № 41-2/2020Член виконавчого комітету Долинської територіальної громади. Рішення про виконавчий комітет міської ради від 28.12.2020 № 42-2/2020Староста наділений низкою повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (стаття 54-1). Староста також може бути уповноважений радою ТГ чи її виконавчим комітетом на здійснення інших повноважень, які передбачені іншими законами.
ВРМ адміністратора ЦНАП: с. Підбережжя вул. Хмельницького 1
Адміністратор Стефанишин Н. І.

Прийом заявників:
вівторок, четвер із 8.00 до 16.00

Перерва на обід з 12.00 до 13.00

понеділок, середа, п’ятниця, субота, неділя – прийом громадян не здійснюється

З 16.00 до 17.15 – передача справ (за потреби)

Характеристика населеного пункту

Підбережжя – зразкове село із самодостатнім бюджетом.

Населення: 2750

Площа: 80 км²

Густота населення: 20 осіб/км²

Поштовий індекс: 77212

Телефонний код: +380 3437

Звіт старости за 2021 рік

Керуючись Конституцією України та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, Положенням про старосту Долинської міської ради та іншими нормативно-правовими актами, що визначають порядок діяльності старости, звітую про роботу старости села Підбережжя, за період з 12 січня 2021 року по 31 грудня 2021 року.

До складу Підберезького старостинського округу входить один населений пункт с. Підбережжя.

Загальна площа території населеного пункту села Підбережжя Долинської міської ради Калуського району Івано-Франківської області збільшилася і становить 1274,0 га завдяки проведеній роботі протягом 2021 року по введенню в межі села 806,2 га земель сільськогосподарського призначення.

Чисельність населення села станом на 01.01.2022 року складає 1206 осіб, із них: дітей шкільного віку – 124, дошкільного-75, померло-20, народилося-20.

Станом на 01 січня 2022 року на території Підберезького старостинського округу налічується 388 господарств. Середня житлова забезпеченість загальною площею становить 27,04 м.кв. на 1 людину.

В селі працює 1 школа де навчається 124 учні. Є потреба в закінченні будівництва другої черги гімназії.

У Підберезькому старостинському окрузі працює будинок культури, сільська бібліотека, поштове відділення зв’язку, медичний пункт тимчасового базування. На території села знаходяться дві церкви: Православна «Святого Духа» та Греко-католицька «Пресвятої трійці», також є спортивний зал «Гладіатор», де діти займаються греко-римською боротьбою та різними видами спорту.

Я, як староста, брав участь у всіх пленарних засіданнях Долинської міської ради, її виконавчого комітету та в нарадах різного спрямування, де представляю інтереси мешканців села. Виконую доручення міської ради, її виконавчого комітету та міського голови, інформую їх про виконання доручень, здійснюю прийом громадян. Прийом громадян відбувається щоденно, згідно затвердженого графіка особистого прийому громадян, в тому числі і позаробочий час. Питання, які розглядались більшість людей задоволено.

Одним з показників роботи є листування у різні інстанції для вирішення проблем села.

Надається допомога мешканцям села щодо переадресації заяв різного характеру, пропозицій, інформацій посадовим особам міської ради, її виконавчого комітету та інших організацій, установ.

Ведеться облік військовозобов’язаних, здійснюється оповіщення військовозобов’язаних та призовників, складаються списки юнаків для приписки до призивної дільниці.

За зверненням жителів видавав певні види довідок (145шт), здійснював нотаріальні дії (8шт), складав акти обстеження матеріально-побутових умов (32шт), характеристик з місця проживання для представлення до різних установ (5 шт).

Протягом 2021 року на території села було виконано наступні заходи:

– постійно здійснюється моніторинг за дотриманням на території старостинського округу санітарного стану села, ведеться контроль за своєчасним вивезенням сміття;

– території біля установ утримуються в належному стані, прибирається кладовище, узбіччя вулиць, проводились заходи по викошуванню трав, вирубки сухих дерев, чагарників, в належному стані підтримується братська могила розташована по вул. Б.Хмельницького. Систематично проводиться впорядкування територій біля подвір’їв господарств жителів сіл, пам’ятних місць;

– підтримується в робочому стані система вуличного освітлення села протяжністю 12км 650м, яка нараховує 220 світло точок. Щомісячно проводяться роботи по заміні лампочок. Окрім цього постійно проводиться зняття показників вуличного освітлення.

Спільно з депутатом, який закріплений за Підберезьким старостинським округом були заплановані та проведені роботи в рамках програми розвитку благоустрою та інфраструктури сільських населених пунктів Долинської територіальної громади на 2021 рік:

– виділено кошти на закупівлю автомобіля для збору твердих побутових відходів в сумі 80 000грн;

– виділено кошти на Підберезьку гімназію в сумі 60 000 грн;

– виділено кошти для потреб ФАПу в сумі 50 000грн;

– виділено кошти для Будинку культури для придбання пило матеріалів в сумі 60 000 грн;

– завезено щебнево – пісочну суміш та проведено підсипку вулиць в Підберезькому старостинському окрузі;

– відновлено проїзд через місток по вул. Гайова;

– організовано висаджування зелених насаджень на території села;

– сприяння в підписанні договорів з поводження з побутовими відходами з жителями села;

– моніторинг використання енергоносіїв в держустановах села (щоденно);

– проведено благоустрій на ділянці, яка знаходиться біля школи та церкви;

– спільно з працівниками культури та відділу молоді та спорту було проведено День села 28 серпня, в рамках якого відбувалися спортивні ігри, святковий концерт,були залучені дитячі аніматори та багато інших заходів.

Завдяки районному депутату Проців Юрію Миколайовичу проведено поточний ремонт вул. Б.Хмельницького та обрізка чагарників узбіччями при в’їзді в с. Підбережжя зі сторони с. Тяпче.

Хочу подякувати за довіру, підтримку і співпрацю міському голові, депутатському корпусу та платникам податків, керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, всім жителям та працівникам села.

Всім бажаю здоров’я, наснаги та впевненості у завтрашньому дні.

Староста Володимир Локтіонов