Тростянецький старостинський округ

Староста – СЕНЬКІВ Андрій Васильович

Контактні дані:
тел.: 097 901 66 99
e-mail: amuleta@ukr.net

Дата народження: 29 липня 1981 року
Професійна діяльність: 2001-2019 – помічник бурильника-бурильник, ПАТ “Укрнафта”Рішення про затвердження старост Долинської міської територіальної громади від 28.12.2020 № 41-2/2020Член виконавчого комітету Долинської територіальної громади. Рішення про виконавчий комітет міської ради від 28.12.2020 № 42-2/2020Староста наділений низкою повноважень, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» (стаття 54-1). Староста також може бути уповноважений радою ТГ чи її виконавчим комітетом на здійснення інших повноважень, які передбачені іншими законами.

ВРМ адміністратора ЦНАП

село Тростянець

Засноване: 1578 рік
Населення: 1319 осіб
Площа: 19,77 км²
Густота населення: 66,72 осіб/км²
Поштовий індекс: 77512
Телефонний код: +380 3477
Водойми: Тур’янкаТростянчик

Погода: https://weather.in.ua/ua/ivano-frankovskaja/26484

село Слобода-Долинська

Засноване:
Населення: 674 осіб
Площа: 20,33 км²
Густота населення: 33,15 осіб/км²
Поштовий індекс: 77513
Телефонний код: + 3803477
Водойми: Тур’янка

Погода: https://weather.in.ua/ua/ivano-frankovskaja/24171

Село Тростянець. В історичних джерела с.Тростянець відоме з 1578 року. Існують легенди про назву села. Першим поселився тут жити чоловік на прізвище або ім’я Трос. Він обгородив свій город тином. І від цих двох слів Трос і тин-тинець пішла назва села Тростянець. Друга версія така, що на берегах річки, де поселилися жити перші люди, росло багато тростини і звідси пішла назва села.

Старожили розповідають, що у давнину на схід від Тростянця, де тепер росте ліс, знаходилися села Сівка, Селочка і Майдан. Татари ці села спалили. Люди, які врятувалися, після нападу переховувалися у лісах, а з часом заснували Тростянець.

На честь скасування панщини у 1848 році сільський війт Гнат Гошовський посадив у селі дуб, який росте і по цей день, а його син Іван у 1906 році зробив кам’яний Хрест, який встановив під цим дубом. Другий його син Данило був столяром і зробив та вирізьбив чудові Райські ворота, які прикрашають сільську церкву і по сьогоднішній день.

У 1931-1932 рр. громада села почала будувати цегляну двоповерхову школу. У другій половині 1950-тих років побудували дерев’яний корпус школи на чотири класи. У 1953 році в Тростянецькій школі відбувся перший випуск десятирічки.

У липні 1941 року в селі було насипано і освячено символічну могилу Січовим стрільцям, яку після війни знищили більшовики. А 4 листопада 1990 року її знову урочисто відкрили.

Село Слобода-Долинська. На карті фон Міга (Arnold Friedrich von Mieg) 1779—1783 рр. село назване «Слобода Лісова». У 1939 році в селі проживало 870 мешканців (830 українців-грекокатоликів, 10 українців-римокатоликів, 30 євреїв).

Село розташоване серед лісу, крім північної частини у Тур’янській долині. Через село протікає річка Тур’янка. На північний схід від села розташоване заповідне урочище «Підліс».

На східній стороні від села бере початок річка Сивка.

Звіт старости за 2021р.

Керуючись Конституцією України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», Положенням про старосту та іншими нормативно-правовими актами я, Андрій Сеньків – староста Тростянецького старостинського округу Долинської міської ради, звітую про свою роботу в період з 04 січня 2021 року по 31грудня 2021року. У своїй роботі я керувався законодавчими актами України. Виконував доручення Долинської міської ради та її виконавчого комітету, міського голови, здійснював надання інформації та виконував інші обов’язки, визначені законодавством України в межах своїх повноважень.

Прийом громадян проводжу по місцю роботи в межах робочого часу та в позаробочий час за місцем проживання жителів Тростянецького старостинського округу. За зверненням жителів мною видавалися певні види довідок (218шт), видавалися гірські посвідчення(12шт), здійснювалися нотаріальні дії (24шт), складалися акти обстеження матеріально-побутових умов(34шт) та здійснювалтся консультації в межах повноважень.

Протягом звітного періоду брав активну участь у засіданнях виконавчого комітету, членом якого я є згідно займаної посади. Окрім цього брав активну участь в засіданнях постійних комісій та пленарних засіданнях сесії Долинської міської ради.

Спільно з депутатами, які закріплені за Тростянецьким старостинським округом були заплановані та проведені роботи в рамках програми розвитку благоустрою та інфраструктури сільських населених пунктів Долинської територіальної громади на 2021 рік:

– виділено кошти на закупівлю автомобіля для збору твердих побутових відходів в сумі 35 000грн;

– виділено кошти на гімназію в с. Слобода Долинська в сумі 30 00 грн (замінено 6 вікон);

– виділено кошти на ліцей в с. Тростянець в сумі 30 000грн (закуплено матеріали для облаштування санвузла);

– закуплено огородження та облаштовано кладовище в с. Слобода Долинська на суму 49 500грн;

– закуплено огородження та облаштовано кладовище в с. Тростянець на суму 40 000грн;

– закуплено матеріали та проведено облагородження культурно-історичних пам’яток в с. Тростянець на суму 30 000грн;

– виділено кошти для потреб амбулаторії с. Тростянець в сумі 30 000грн;

– закуплено вулично – спортивне обладнання для спортивних майданчиків в Тростянецькому старостинському окрузі на суму 60 000грн;

– проведено ремонт газового котла в адмінбудівлі на суму 15000грн;

– з депутатського фонду Святослава Димида було виділено кошти в сумі 49000грн на облагородження історично – культурних пам’яток в селі Слобода Долинська;

– з депутатського фонду Алли Шевченко було виділено кошти в сумі 40000грн на дитячий майданчик в селі Тростянець та 5000грн на закупівлю труби та облаштування переїзду по вул. Братів Копчаків в селі Тростянець;

– з депутатського фонду Тараса Сливчука було виділено кошти:

  1. 5000грн на виготовлення меморіальної дошки пам’яті о. А.Бандери;
  2. 6000грн на закупівлю спортивного інвентарю;
  3. 3500грн на закупівлю бетонних лотків і їх встановлення;
  4. 1500грн на замовлення дитячих аніматорів на святкування Дня села.

Окрім цього на території Тростянецького старостинського округу було проведено наступні заходи та роботи:

– 11.07.2021 року було проведено захід про вшанування пам’яті отця А.Бандери та встановлення і відкриття меморіальної дошки на фасаді церкви в селі Тростянець ;

– Встановлення та посвячення нового хреста в честь проголошення Дня Незалежності України;

– Проводилась обрізка аварійних зелених насаджень;

– Була налагоджена робота з КП «Комунгосп» та ДП «Дороги Прикарпаття» з очищення доріг комунального та місцевого значення від снігу;

– Періодично проводяться толоки на території сіл із залученням місцевих жителів;

– Спільно з жителями села Тростянець було облаштовано волейбольний майданчик;

– Спільно з працівниками культури та відділу молоді та спорту було проведено День села 28 серпня, в рамках якого відбувся волейбольний турнір, шаховий турнір, святковий концерт,були залучені дитячі аніматори та багато інших заходів;

– У весняний та осінній період проводилась роз’яснювальна робота щодо негативних наслідків спалювання сухої трави та листя;

– 17.10.2021року вшанування пам’яті полеглих воїнів УПА ,встановлення та відкриття стели на їх могилі в Тростянецькому лісі.

– Неодноразово направлялись листи та звернення щодо аварійного стану дороги в напрямку Долина – Велика Тур’я (С090501);

– За підтримки депутатів та ДП «Дороги Прикарпаття» було проведено поточний ремонт аварійного мосту в селі Слобода Долинська;

– Завезено щебнево – пісочну суміш та проведено підсипку вулиць в Тростянецькому старостинському окрузі;

– Підготовлено пропозиції до програми соціально-економічного розвитку та Стратегії розвитку Долинської ТГ.

Окрім цього постійно проводиться зняття показників вуличного освітлення, передавання показників лічильників усіх комунальних установ на території старостинського округу, здійснюється оповіщення призовників на строкову військову службу, приписка юнаків до призовних дільниць та інше.

За можливість виконати дані роботи та провести вказані заходи дякую міському голові, депутатському корпусу та платникам податків, керівникам комунальних підприємств та структурних підрозділів міської ради, працівникам Тростянецького старостинського округу та всім жителям Тростянецького старостинського округу.

Дякую всім за увагу.
Староста Сеньків А.В.