Звірка заборгованості по місцевих податках та зборах

Надаємо перелік фізичних осіб, яким, за даними ГУ ДПС, належить сплатити земельний податок за 2021 рік. За додатковою чи уточнюючою інформацією звертатися в центр обслуговування платників Долинського відділення ГУ ДПС за адресою: м.Долина, вул.Грушевського, 16

ЗАВАНТАЖИТИ і переглянути перелік фізичних осіб Ви можете ТУТ

Інформує ДПС України: ПЕРЕЛІКИ БОРЖНИКІВ, що мали заборгованість станом на 01.12.2020 року в сумі що не перевищує 6800 гривень

З метою реалізації п.12 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України у частині податкового боргу платників податків – фізичних осіб, у тому числі самозайнятих осіб, який у загальній сумі не перевищує 6800 гривень, може бути врегульований у такому порядку:

Сума податкового боргу (у тому числі штрафні санкції, пеня та проценти за користування розстроченням/відстроченням), що обліковувалася за такими платниками податків станом на 1 грудня 2020 року і залишилась непогашеною станом на дату надання відстрочення, може бути відстрочена до 29 грудня 2021 року.

Відстрочення здійснюється контролюючим органом за місцем обліку платника податків – фізичної особи за його заявою. Відстрочення надається без нарахування процентів за користування таким відстроченням.

Завантажити і переглянути Перелік Ви можете ТУТ

АРХІВ

ПЕРЕЛІК БОРЖНИКІВ,
яким списано податковий борг, загальна сума якого за усіма податками і зборами не перевищувала 3 060 гривень станом на 1 листопада 2020 року