ПОВІДОМЛЕННЯ про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля

01.01.1970

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЛАСІК-ФОРМ» (Код ЄДРПОУ 41848263 ) інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.

Планована діяльність, її характеристика:
Функціонування автозаправної станції по вул. Одиниця в селі Оболоня Калуського (Долинського) району, Івано-Франківської області.
Автозаправна станція представляє собою багатопаливну АЗС, призначена для прийому, зберігання та відпуску рідкого моторного палива (РМП) та скрапленого вуглеводневого газу (СВГ) споживачам. АЗС класифікується по потужності – категорія ІІ – «середня», по технологічним рішенням – тип А, розміщення резервуарів окремо (традиційне). Для зберігання СВГ – встановлено підземний резервуар зі скрапленним вуглеводним газом (пропан-бутаном). Паливороздавальні колонки – комплексні.

ОЗНАЙОМИТИСЬ: Повідомлення про планову діяльність