До уваги суб'єктів господарювання, що зареєстровані та провадять діяльність на території Долинської територіальної громади в галузі агропромислового комплексу

15.05.2024

Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки для підтримки аграріїв області департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації в період до 1 червня поточного року проводиться прийом документів за такими напрямами:

1.Часткове відшкодування суб'єктам господарювання вартості придбаної великої рогатої худоби, овець та кіз у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше як: за закуплені велику рогату худобу - 20,0 тис.грн. за 1 голову; за закуплені вівці та кози - 5,0 тис.грн. за 1 голову.

2. Часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам витрат на закупівлю альтернативних джерел живлення (генераторів, акумуляторів тощо) для забезпечення стабільної роботи підприємств агропромислового комплексу до 50 відсотків вартості але не більше як 300,0 тис. гривень.

3.Часткове співфінансування проектів, спрямованих на розвиток агропромислового комплексу.

Більш детальна інформація щодо участі у програмах фінансової підтримки розміщена на офіційному веб-сайті Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації в розділі: ОДА => Структура => Департамент агропромислового розвитку => Нормативно-правова база.

Відповідно до Порядку використання коштів Долинського міського бюджету на виконання заходів «Програми розвитку агропромислового комплексу Долинської територіальної громади на 2022-2025 роки» передбачено:

Часткове відшкодування вартості тварин, здійснюється одержувачам за закуплені ними у суб’єктів господарювання: велику рогату худобу, вівці та кози, в період з 01 січня до 01 червня поточного року та з 01 жовтня до 31 грудня попереднього року (2023р.) у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше як:

за закуплену велику рогату худобу - 5,0 тис.грн. за 1 голову;

за закуплені вівці та кози - 2.0 тис.грн. за 1 голову.

Прийом документів проводиться до 1 червня поточного року. (каб.53 міської ради).

Для отримання часткового відшкодування вартості придбаних тварин суб’єкти господарювання подають комісії:

- заявку за встановленою формою (додаток 1);

- довідку, чинну на дату подання заявки, про відсутність заборгованості з платежів, контроль за справлянням яких покладено на територіальні органи Державної податкової служби України;

- інформаційну довідку з Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, отриману не пізніше ніж за 30 календарних днів до дня її подання;

- довідку про відкриття поточного рахунка, видану банком;

- витяг з Єдиного державного реєстру тварин на момент подання документів;

- договору купівлі - продажу тварин;

- платіжного документа про сплату 100 відсотків вартості тварин;

- видаткових накладних;

- акта приймання - передачі тварин;

- копія заявки на отримання коштів з обласного бюджету для відшкодування вартості придбаних тварин.