Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації  «Детальний план території для реконструкції торгово-офісних приміщень по вул. Хмельницького, 23, приміщення 3 у м. Долина»

02.01.2024

Відбудуться громадські слухання 02 лютого 2024 року о 12.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх) щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для реконструкції торгово-офісних приміщень по вул. Хмельницького, 23, приміщення 3 у м. Долина».


Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Гавриленко А.М., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 24.10.2023 № 2425-35/2023 «Про детальний план території по вул. Хмельницького, 23, приміщення 3 у м. Долина».
З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської ради за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 02.01.2024р. до 01.02.2024р.


Для участі в громадських слуханнях запрошуємо: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку"); уповноважених осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.


Для реєстрації учасникам громадських слухань необхідно мати документ, що посвідчує особу та приналежність до території розроблення детального плану території.

Розпорядження №04

Пояснювальна записка

Рішення "Про детальний план території"

Завдання на розроблення детального плану території

Схема розташування території