Громадські слухання щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для нового будівництва кафетерію з торгово-офісними приміщеннями на майдані січових Стрільців, 5 у м. Долина».

09.02.2024

zemlevporyadna-dokumentaciya.pdfВідбудуться громадські слухання 13 березня 2024 року о 12.00 год. в приміщенні залу засідань Долинської міської ради (м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх) щодо проекту містобудівної документації «Детальний план території для нового будівництва кафетерію з торгово-офісними приміщеннями на майдані січових Стрільців, 5 у м. Долина».

Замовником даного проекту містобудівної документації є Долинська міська рада, розробником – ФОП Рак В.Я., підстава для розроблення – рішення Долинської міської ради від 29.06.2023 № 2222-33/2023 «Про детальний план території на майдані січових Стрільців, 5 у м. Долина».

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися у відділі містобудування та архітектури Долинської міської ради за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5 каб. 25.

Пропозиції до проекту детального плану території подавати у письмовому вигляді до громадської приймальні за адресою: м. Долина, проспект Незалежності, 5, 1 поверх з 09.01.2024р. до 12.03.2024р.

Для участі в громадських слуханнях запрошуємо: громадськість (в значенні відповідно до ЗУ "Про стратегічну екологічну оцінку"); уповноважених осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, які розташовані на території, щодо якої розробляється така документація; уповноважених посадових осіб органів державної влади та органів місцевого самоврядування, повноваження яких поширюється на територію, щодо якої розробляється містобудівна документація, а також на територію, суміжну з територією, щодо якої розробляється така документація.

Для реєстрації учасникам громадських слухань необхідно мати документ, що посвідчує особу та приналежність до території розроблення детального плану території.

rozporyadzhennya-maydan-sichovikh-strilciv-5.doc

poyasnyuvalna-zapiska.doc