Інформація Долинської міської ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою та оцінки земель

27.04.2023

1. Технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель для підтвердження за Долинською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку орієнтовною площею 1,4000 га в с. Солуків по вул. Центральна для будівництва та обслуговування об'єктів фізичної культури і спорту (обслуговування стадіону).

2. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки цільове призначення якої змінюється комунальної власності площею 1,0000 га (кадастровий номер 2622080100:03:052:0014) в с. Белеїв, право оренди якої підлягатиме продажу на земельних торгах (аукціонах).

3. Технічна документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Долинської міської ради площею 0,0900 га (кадастровий номер 2622010100:01:010:0102) для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості в м. Долина вул. Василя Романюка, з метою продажу права її оренди на земельних торгах (аукціонах).

4. Технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель для підтвердження за Долинською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1808 га в м. Долина по вул. Грушевського для нового будівництва торгово-офісного центру на території, право оренди якої підлягатиме продажу на земельних торгах (аукціонах).

5. Технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель для підтвердження за Долинською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0800 га в м. Долина по вул. Шевченка для нового будівництва автовокзалу, право оренди якої підлягатиме продажу на земельних торгах (аукціонах).

Результат конкурсу:

Дата визначення переможця: 26.04.2023 р.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою визнано фізичну особу-підприємця Горбатюка Андрія Федоровича.

Адреса переможця: 77504, вул. Чорновола, 6-Б, м. Долина, Івано-Франківська обл.