Інформація Долинської міської ради про результати проведення конкурсу з відбору виконавця послуг з виконання робіт із землеустрою

29.11.2023

1. Технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель для підтвердження за Долинською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку орієнтовною площею 0,1765 га в с. Тяпче вул. Незалежності для влаштування благоустрою та озеленення території кафе «Млин» право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах (аукціонах).

Результат конкурсу:

Дата визначення переможця: 27.11.2023 р.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою визнано фізичну особу-підприємця Горбатюк Андрія Федоровича.

Адреса переможця: 77504, вул. Чорновола, 6-Б, м. Долина, Івано-Франківська обл..

2. Технічна документація із землеустрою щодо інвентаризації земель для підтвердження за Долинською міською радою права комунальної власності на земельну ділянку орієнтовною площею 0,0223 га в с. Підбережжя вул. Промислова для влаштування благоустрою та озеленення території торгових павільйонів «Магазин-Кафе» право оренди якої підлягає продажу на земельних торгах (аукціонах).

3. Технічна документація із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності Долинської міської ради сільськогосподарського призначення площею 31,4412 га (кадастровий номер 2622080200:02:008:0001), яка в с. Велика Туря.

Результат конкурсу:

Дата визначення переможця: 27.11.2023 р.

Переможцем конкурсу з відбору виконавців послуг з виконання робіт із землеустрою визнано фізичну особу-підприємця Медвецьку Тетяну Вікторівну.

Адреса переможця: 21036, вул. Данила-Галицького, 2-Д/3, м. Вінниця, Вінницька обл..