Інформуємо щодо вимог для впорядкування розгляду звернень вiдносно проведения в областi культурно-масових заходiв

01.01.1970

Органiзацiя культурно-просвiтницьких, релiгiйних, розважальних i видовищних масових заходiв можлива тiльки за умови їx письмового погодження.

1. Обласнi пiдвiдомчi установи галузi культури проводять власнi мистецькi заходи згiдно напрямкiв дiяльностi, визначених їx статутами, вiдповiдно до плану роботи, погодженого управлiнням культури, нацiональностей та релiгiй ОДА та не потребують додаткового погодження з Радою оборони областi. Плани заходiв подаються в управлiння до 25 числа мiсяця, що передує визначеному у планi.

Заходи, органiзаторами яких є творчi спiлки, установи, органiзацiї, ПП, фiзичнi особи та iншi суб’єкти господарювання i проводяться в примiщеннях обласних пiдвiдомчих установ, інших комунальних закладiв обласного рiвня, закладах культури державної форми власностi, вiдбуваються за умови надання орендарю дозволу ради оборони областi на проведения заходу. Органiзатор заходу не пiзнiше 10 робочих днiв до проведення заходу звертається за отриманням дозволу до ради оборони областi листом (який подається особисто, поштою, в тому числi на електронну пошту). У повiдомленнi органiзатор заходу має зазначити: дату проведення, час початку та тривалiсть мирного зiбрання; мету проведения; мiсце або маршрут; ПІБ органiзатора та вiдповiдальної особи; iнформацiю про намiр встановлення тимчасових споруд та використання звукопiдсилювальної технiки.

Дирекцiя обласної пiдвiдомчої установи зобов’язана надати орендарям всю iнформацiю щодо заходiв безпеки у вiдповiдному закладi.

У разi повiтряної тривоги необхiдно негайно припинити масовий захiд, _ сповiстити про повiтряну тривогу учасникiв та забезпечити їхню евакуацiю.

2. Заходи, якi проводяться на територiї Iвано-Франкiвської областi у вiдповiдних примiщеннях вiдбуваються за умови надания органiзатору дозволу на проведення заходу вiдповiдною районною вiйськовою адмiнiстрацiею та керiвництвом мiсцевої територiальної громади.

Для цього органiзаторам цих заходiв необхiдно звертатися (особисто, поштою, в тому числi на електронну пошту вiдповiдної районної вiйськової адмiнiстрацiї за погодженням до районних вiйськових адмiнiстрацiй, на територiї, яких планується проводитися захiд, не пiзнiше, нiж за 10 робочих днiв до дня проведення заходу.

У повiдомленнi органiзатор заходу має зазначити: дату проведения, час початку та тривалiсть мирного зiбрання; мету проведения; мiсце або маршрут; ПІБ органiзатора та вiдповiдальної особи; iнформацiю про намiр встановлення тимчасових споруд та використания звукопiдсилювальної технiки. При цьому органiзатори цих заходiв мають забезпечити дотримання громадського порядку учасниками масового заходу.

У разi повiтряної тривоги необхiдно негайно припинити масовий захiд, сповiстити про повiтряну тривогу учасникiв та забезпечити їхню евакуацiю.

3. Масовi заходи культурно-мистецького спрямування, якi проводяться на вiдкритому просторi, погоджуються у тому ж порядку, що i заходи, що проводяться у захищених примiщеннях (пункти 1, 2 алгоритму).

Вiдповiдним структурним пiдроздiлам ОДА/ОВА, районним вiйськовим адмiнiстрацiям необхiдно забезпечити розмiщения на сайтi Iвано-Франкiвської обласної вiйськової адмiнiстрацiї та сайтах районних вiйськових адмiнiстрацiй порядок надання дозволiв на проведения заходiв культурно-мистецького спрямування.

Дане питання погоджене на засiданнi Ради оборони областi 27.09.2022 року i пiдлягає обов’язковому виконанню.

Інформує Івано-Франківська ОДА, управління культури, національностей та релігій на виконання рішення Ради оборони області, затвердженого розпорядженням Івано-Франківської ОВА від 14.09.2022 № 329