ОБҐРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик закупівлі палива (Дизельне паливо), розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

02.04.2024

(оприлюднюється на виконання постанови Кабміну № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:

Долинська міська рада (надалі іменується "Замовник") в особі міського голови Диріва Івана Ярославовича, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Дизельне паливо (талони номіналом 10/20л) за ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти, код товару, визначений згідно з ЄЗС, що найбільше відповідає назві номенклатурної позиції предмета закупівлі: на 2024 рік.

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:

Запит пропозиції постачальників UA-2024-04-02-006793-a

Очікуваний обсяг закупівлі Товару: 1960 літрів дизельного палива в талонах.

Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: 102 000 грн. з ПДВ.

Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлене статистичним аналізом та згідно з діючими ринковими цінами, отриманими від потенційних постачальників комерційних пропозицій, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі (наказ Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами), з урахуванням офіційних статистичних даних Мінфіну (https://index.minfin.com.ua/markets/fuel/, https://vseazs.com/) станом на дату оголошення закупівлі.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: Термін постачання протягом п`ятнадцяти днів з дати заявки покупця по 31.12.2024р.

Технічні вимоги

1.Відпуск дизельного палива на АЗС учасника здійснюється за талонами. Якість дизельного палива повинна відповідати діючим стандартам, зокрема ДСТУ 7688:2015 «Паливо дизельне Євро. Технічні умови», «Технічному регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив», затвердженому постановою КМУ від 01.08.2013 року № 927. Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі повинні відповідати встановленим/зареєстрованим діючим нормативним актам законодавства (державним стандартам, технічним умовам), які передбачають застосування заходів із захисту довкілля.

2. Мета використання товару: для задоволення потреб Замовника.

3.Місце поставки товару: просп. Незалежності, 5, м. Долина, Івано-Франківська обл., Україна 77500

4.Строк дії (використання) талонів повинен становити не менш ніж 9 місяців від дати їх поставки Замовнику або мати необмежений термін придатності. У разі не використання талонів замовником, постачальник зобов’язується продовжити термін дії ще на 6 місяців.

5. Розрахунок за фактично поставлений Товар здійснюється у безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на розрахунковий рахунок Постачальника на підставі видаткової накладної/Акта протягом 20 (двадцяти) банківських днів з дня надходження коштів на зазначені цілі на рахунок Замовника.