Офіційний запуск ініціативи «EE-JUMP – енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів»

01.01.1970

Громадська спілка «Бізнес за партнерство» та проєкт «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні» (далі – Проєкт), що впроваджується в Україні компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» (далі – GIZ) за дорученням Урядів Німеччини та Швейцарії висловлює Вам свою повагу та інформує про те, що 10 жовтня 2022 р. відбудеться стартовий онлайн-брифінг Ініціативи «EE-JUMP – енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів».

Мета заходу: презентація Ініціативи «EE-JUMP»; інформування учасників щодо реалізації державної політики в сфері енергоефективності в умовах сьогодення; ознайомлення із основними напрямками проєкту GIZ «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», як складовими компонентами ініціативи «EE-JUMP»; визначення ключової ролі журналістів, архітекторів, представників органів місцевого самоврядування та будівельної галузі, як запоруки успішної реалізації енергоефективних заходів в державі.

Запрошуємо Вас взяти участь в онлайн-брифінгу в рамках Ініціативи «EE-JUMP – енергоефективність для освітян, журналістів, муніципалітетів від професіоналів».

Стартовий онлайн-брифінг відбудеться 10 жовтня 2022 року о 15:00 год. за київським часом. в форматі онлайн на платформі MS Teams.

Звертаємо Вашу увагу на необхідність попередньої реєстрації за посиланням https://www.bfp.org.ua/registration

Організатори проєкту: Громадська спілка «Бізнес за партнерство» в рамках проєкту «Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні», що виконується німецькою урядовою компанією GIZ за дорученням Уряду Німеччини.

Проєкт реалізується за підтримки: Міністерства розвитку громад та територій України, Міністерства освіти і науки України, Держенергоефективності.

При партнерстві: Національної спілки архітекторів України, Національної спілки журналістів України, Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування «Асоціації міст України», Конфедерації будівельників України.

В разі виникнення запитань, звертайтесь за номером телефона або електронною адресою вказаним в контактах.

Контакти: Олександра Савельєва, комунікаційний менеджер, +380 98 366 23 47 oleksandra.savelieva@bfp.org.ua

Проєкт Програми Заходу 10.10.22