ОГОЛОШЕННЯ про проведення конкурсу на посаду керівника Комунального закладу «Центр позашкільної освіти»  Долинської міської ради Івано-Франківської області

01.01.1970
Найменування і
місцезнаходження закладу освіти
Комунальний заклад «Центр позашкільної освіти» Долинської міської ради Івано-Франківської області, Івано-Франківська обл., м. Долина, вул. Обліски, 34, поштовий індекс 77504
Найменування посади Директор Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Долинської міської ради Івано-Франківської області
Умови оплати праці За виконання обов’язків, передбачених строковим трудовим договором, директору нараховується заробітна плата відповідно до чинного законодавства України, виходячи з установленого директору відповідного тарифного розряду, але не менше, ніж це встановлено Єдиною тарифною сіткою, відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 року № 1298 «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифікаційної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» (із змінами), від 11 січня 2018 року № 22 «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» (зі змінами), а також наказом Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557 «Про впорядкування умов праці та затвердження схем тарифних розрядів працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ», Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти, затвердженої наказом Міністерства освіти України від 15 квітня 1993 року №102.

Відповідно до наказу начальника управління освіти Долинської міської ради, в межах наявних коштів на оплату праці додатково можуть виплачуватись надбавки, доплати та премії відповідно до чинного законодавства.

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду керівника Комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Долинської міської ради Івано-Франківської області Особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту ступеня не нижче магістра/спеціаліста, стаж педагогічної та/або науково-педагогічної роботи не менше 3-х років, організаторські здібності, стан фізичного і психічного здоров’я, що не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.
Перелік документів, кінцевий строк і місце подання документів для участі в конкурсі Для участі у конкурсі кандидат на посаду керівника комунального закладу позашкільної освіти подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних» та зазначенням номера телефону, електронної адреси;

– автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);

– копію паспорта громадянина України;

– копію документа про вищу освіту (з додатком, що є його невід’ємною частиною) не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

– документ, що підтверджує вільне володіння державною мовою;

– копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної (науково-педагогічної) роботи не менше 3-х років на день їх подання;

– довідку про відсутність судимості;

– довідку про проходження попереднього (періодичного) психіатричного огляду;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, що підтверджують її професійні та (або) моральні якості (атестаційний лист, документ про підвищення кваліфікації).

Термін подачі документів: з дати оголошення конкурсу до 02 листопада 2022 року.

Документи подаються особисто (або уповноваженою згідно з довіреністю особою) за адресою: м. Долина, пр. Незалежності, 12, управління освіти Долинської міської ради, кабінет провідних спеціалістів.

Дата та місце початку конкурсного відбору Конкурсний відбір проводитиметься з 03 листопада по 02 грудня 2022 року (точна дата буде визначена конкурсною комісією) за адресою: пр. Незалежності, 5, м. Долина, Івано-Франківська обл., (Долинська міська рада).
Складові конкурсного відбору Перевірка знання законодавства у сфері позашкільної освіти, зокрема законів України «Про позашкільну освіту», «Про освіту» та інших нормативно-правових актів у сфері позашкільної освіти. Тестові завдання – 20 питань (загальна кількість варіантів тестових завдань – 10).

Перевірка професійних компетентностей шляхом письмового виконання ситуаційного завдання.

Публічна та відкрита презентація державною мовою перспективного плану розвитку закладу позашкільної освіти, а також надання відповідей на запитання членів конкурсної комісії в межах змісту конкурсного випробування. (Конкурсна комісія може встановити обмеження в часі для презентації, а також для надання запитань членами конкурсної комісії щодо проведеної презентації та надання на них відповідей кандидатами).

Прізвище та ім’я, номер телефону та адреса електронної пошти особи, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі Олексин Христина, заступник начальника управління освіти Долинської міської ради, тел.(03477) 2-80-93,

електронна пошта: dolyna_osvitamr@ukr.net