Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Долинської міської територіальної громади»

19.09.2023

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проєкту регуляторного акта «Порядок розміщення зовнішньої реклами на території Долинської міської територіальної громади» та аналізу його регуляторного впливу.

Порядок розроблено з метою впорядкування розміщення зовнішньої реклами та механізму оплати за тимчасове розташування рекламних засобів на території Долинської міської територіальної громади. Порядок поширюватиметься на всю територію Долинської міської територіальної громади, в т. ч. підприємства, установи та організації, незалежно від форми власності та відомчої належності, а також фізичних осіб, які здійснюють діяльність у сфері зовнішньої реклами.

Порядок розроблений відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2003р. № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами), від 18 березня 2022 р. № 314 «Деякі питання забезпечення провадження господарської діяльності в умовах воєнного стану», законів України «Про рекламу», «Про благоустрій населених пунктів», «Про охорону культурної спадщини», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», «Про місцеве самоврядування в Україні» і регулює відносини, що виникають у зв’язку з розміщенням зовнішньої реклами на території Долинської міської територіальної громади, та визначає порядок надання дозволів на розміщення такої реклами.

Зауваження та пропозиції приймаються розробником проєкту регуляторного акта – відділом містобудування та архітектури Долинської міської ради – у письмовому вигляді, протягом місяця з дня оприлюднення даного проєкту на офіційному веб-сайті Долинської міської ради:

на поштову адресу: 77504, м. Долина, проспект Незалежності, 5;

на електронну адресу: rada.dolyna.info@gmail.com

Телефон: (03477) 2-70-30.

Про порядок розміщення зовнішньої реклами на території Долинської міської територіальної громади

Тест малого підприємництва (М-Тест)