Щодо часткового відшкодування суб’єктам господарювання вартості придбаних тварин

09.06.2024

Відповідно до рішення сесії Долинської міської ради «Про внесення змін до програми розвитку агропромислового комплексу Долинської територіальної громади на 2022-2025 роки» та затвердженого Порядку використання коштів 7 червня 2024 року відбулось засідання комісії з використання коштів міського бюджету для часткового відшкодування суб’єктам господарювання вартості придбаних тварин по розгляду документів поданих фермерським господарством «ЕКО КАРПАТИ». Дане господарство включене до переліку претендентів на фінансову підтримку з міського бюджету для «часткового відшкодування суб'єктам господарювання вартості придбаної великої рогатої худоби» за придбані три голови племінних нетелів (ВРХ).
Відповідно до аналізу отриманих документів комісією вирішено провести часткове відшкодування ФГ «ЕКО КАРПАТИ» кошти в сумі 15000,00 (п'ятнадцять тисяч, 00 коп.) гривень з міського бюджету.