Відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді

09.02.2024

Сьогодні під керівництвом заступника міського голови - заступника голови Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді Віктора ГРОМИША відбулось засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при міській раді.
На засіданні комісії розглянуто такі питання:

• Проведення кампанії з пероральної імунізації диких м′ясоїдних тварин проти сказу на території територіальної громади у 2024 році.
  • Посилення заходів біологічної безпеки суб'єктами господарювання, діяльність яких пов'язана з вирощуванням, утриманням, реалізацією живої птиці на предмет дотримання вимог біологічної безпеки з метою недопущення занесення та поширення збудника грипу птиці на територію територіальної громади.
  • Організація та проведення заходів по профілактиці інфекційних хвороб тварин та птиці на території Долинського відділу Івано-Франківської ОДЛВМ відповідно до Плану протиепізоотичних заходів з профілактики основних інфекційних та паразитарних хвороб тварин на 2024 рік.

За підсумками засідання комісії виконавцям дано відповідні доручення.