Для стимулу на майбутні спортивні звершення:

Щороку в другу суботу вересня в Україні відзначають День фізичної культури та спорту. Це гарна нагода згадати про користь фізичних навантажень і активно провести вихідні.

А ще це привід привітати чемпіонів і рекордсменів, початківців та ветеранів спортивного руху, тренерів та керівників секцій – всіх, хто надихає до активного та здорового життя.

Для стимулу на майбутні спортивні звершення:

У переддень професійного свята начальник відділу молоді та спорту Роман ЛОПУХ та директор Долинської ДЮСШ Віктор ЯЦКІВ привітали вчителів фізичної культури, тренерів, та працівників які безпосередньо дотичні до спорту.

Передали слова вітання від міського голови Івана ДИРІВА, який нагородив вчителів фізичної культури грамотами міської ради за особистий внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в громаді, мужність, волю до перемоги та з нагоди професійного свята.

Подякою за значний внесок у популяризацію фізичної культури та спорту в громаді, всебічне виховання молоді та з нагоди Дня фізичної культури та спорту відзначили також колектив ДЮСШ і відділ молоді та спорту.

Спорт гартує не лише тіло, а й дух людини, її рішучість і характер. З професійним святом всіх причетних!

Новини
На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми
04.12.2023 16:41
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано…
Привітали із 105-річчям мешканку Долини Ангелину КОЗІЙ
04.12.2023 15:58
Іменинниця народилась 4 грудня 1918 року в селі Футори Львівської області, але більшу частину свого життя прожила в Долині. Прожила нелегке, але достойне життя. Має 39 років трудового стажу. До…
Обговорили питання організації ведення військового обліку та приведення у відповідність даної роботи
04.12.2023 10:45
На виконання розпоряджень та протокольних доручень калуської РДА–РВА у п'ятницю, 01 грудня, під головуванням заступника міського голови Івана ПАСТУХА за участі представника 1-го відділу Калуського…