До уваги суб'єктів господарювання, що зареєстровані та провадять діяльність на території Долинської територіальної громади в галузі агропромислового комплексу

Відповідно до Порядку використання коштів обласного бюджету на виконання заходів Комплексної програми розвитку агропромислового комплексу та сільських територій Івано-Франківської області на 2022-2025 роки для підтримки аграріїв області департаментом агропромислового розвитку облдержадміністрації в період до 1 жовтня поточного року проводиться прийом документів за такими напрямами:

1.Часткове відшкодування суб'єктам господарювання вартості придбаної великої рогатої худоби, овець та кіз у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше як: за закуплені велику рогату худобу - 20,0 тис.грн. за 1 голову; за закуплені вівці та кози - 5,0 тис.грн. за 1 голову.

2. Часткове відшкодування сільськогосподарським товаровиробникам витрат на закупівлю альтернативних джерел живлення (генераторів, акумуляторів тощо) для забезпечення стабільної роботи підприємств агропромислового комплексу до 50 відсотків вартості але не більше як 300,0 тис. гривень.

3.Часткове співфінансування проектів, спрямованих на розвиток агропромислового комплексу.

Більш детальна інформація щодо участі у програмах фінансової підтримки розміщена на офіційному вебсайті Івано-Франківської обласної державної (військової) адміністрації в розділі: ОДА => Структура => Департамент агропромислового розвитку => Нормативно-правова база.

Аналогічне рішення затверджено черговою сесією Долинської міської ради «Про внесення змін до програми розвитку агропромислового комплексу Долинської територіальної громади на 2022-2025 роки», де затверджено Порядок використання коштів міського бюджету на виконання заходу «Програми розвитку агропромислового комплексу Долинської територіальної громади на 2022-2025 роки».

Заходами вищезгаданої програми передбачено:

Часткове відшкодування суб'єктам господарювання вартості придбаної великої рогатої худоби, овець та кіз у розмірі до 50 відсотків вартості (без податку на додану вартість), але не більше як:

за закуплені велику рогату худобу - 5,0 тис.грн. за 1 голову;

за закуплені вівці та кози - 2.0 тис.грн. за 1 голову.

Прийом документів проводиться до 1 жовтня поточного року. (каб.31 міської ради).

З детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням.

Новини
На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми
04.12.2023 16:41
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано…
Привітали із 105-річчям мешканку Долини Ангелину КОЗІЙ
04.12.2023 15:58
Іменинниця народилась 4 грудня 1918 року в селі Футори Львівської області, але більшу частину свого життя прожила в Долині. Прожила нелегке, але достойне життя. Має 39 років трудового стажу. До…
Обговорили питання організації ведення військового обліку та приведення у відповідність даної роботи
04.12.2023 10:45
На виконання розпоряджень та протокольних доручень калуської РДА–РВА у п'ятницю, 01 грудня, під головуванням заступника міського голови Івана ПАСТУХА за участі представника 1-го відділу Калуського…