Долинська громада співпрацює з данським муніципалітетом Гульборгсунн

Сьогодні, 6 жовтня, міський голова Іван Дирів та команда фахівців сфери туризму та проєктної діяльності, стратегічного планування та енергозбереження, представників бізнесу та підприємництва презентували Долинську територіальну громаду під час онлайн-навчального візиту до українських партнерських громад.

Під час цієї ознайомчої зустрічі було продемонстровано відео -презентації про енергоефективність та кооперативний кластер в Долинській територіальній громаді.

Впродовж двох днів 3 українські регіони презентували історичний огляд, організацію та ключові особливості своїх громад, особливості комунальних послуг та розвитку бізнесу.

Двостороння співпраця між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунн відбувається за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Передбачається, що муніципалітети, об’єднавшись у партнерську мережу співпраці з данським муніципалітетом Гульборгсунн, якнайрезультативніше впродовж 2021-2022 налагодять співпрацю, обміняються досвідом щодо залучення громадян до прийняття рішень та побудови сприятливого для підприємництва та розвитку економіки середовища. Громади також напрацьовуватимуть ідеї для втілення спільних проєктів.

Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…