Долинська громада співпрацює з данським муніципалітетом Гульборгсунн

Сьогодні, 6 жовтня, міський голова Іван Дирів та команда фахівців сфери туризму та проєктної діяльності, стратегічного планування та енергозбереження, представників бізнесу та підприємництва презентували Долинську територіальну громаду під час онлайн-навчального візиту до українських партнерських громад.

Під час цієї ознайомчої зустрічі було продемонстровано відео -презентації про енергоефективність та кооперативний кластер в Долинській територіальній громаді.

Впродовж двох днів 3 українські регіони презентували історичний огляд, організацію та ключові особливості своїх громад, особливості комунальних послуг та розвитку бізнесу.

Двостороння співпраця між українськими громадами та данським муніципалітетом Гульборгсунн відбувається за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».

Передбачається, що муніципалітети, об’єднавшись у партнерську мережу співпраці з данським муніципалітетом Гульборгсунн, якнайрезультативніше впродовж 2021-2022 налагодять співпрацю, обміняються досвідом щодо залучення громадян до прийняття рішень та побудови сприятливого для підприємництва та розвитку економіки середовища. Громади також напрацьовуватимуть ідеї для втілення спільних проєктів.

Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…