Долинська медицина отримує новий імпульс завдяки міжнародному проєкту

Долинська міська рада з радістю повідомляє про важливий крок у покращенні медичного обслуговування наших мешканців завдяки спільній ініціативі з Румунією в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020, яка фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, що беруть участь у Програмі. Проєкт "Співпраця для покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє" (проєкт 2SOFT/4.1/162, CIMS) має на меті підвищити якість медичної допомоги та створити комфортні умови для пацієнтів.

В рамках проєкту для сімейних лікарів Центру Первинної Медичної Допомоги була придбана офісна та комп'ютерна техніка. Усього було встановлено 14 комп'ютерів та 4 багатофункціональні пристрої, що сприяє ефективному веденню обліку та наданню медичних послуг нашим пацієнтам.

Завершуються також ремонтні роботи коридору поліклінічного корпусу Долинської лікарні, і ми раді оголосити, що двері оновленого Центру відкриються для мешканців громади вже 05 вересня 2023 року. Оновлені приміщення стали більш комфортними та функціональними, і дозволять пацієнтам отримувати високоякісну медичну допомогу в більш сприятливих умовах.

Проєкт розпочався 25 липня 2020 року і реалізується спільно з містом Бая-Спріє в Румунії. Територія реалізації проєкту охоплює місто Долину, Івано-Франківську область в Україні, та місто Бая-Спріє, Марамуреський повіт в Румунії. Спільна робота та обмін досвідом між двома містами вирішують актуальні питання у сфері медичного обслуговування та реабілітації пацієнтів.

Цей проєкт є ще одним прикладом того, як співпраця між нашими країнами може призвести до реальних покращень в житті наших громадян. Ми продовжуватимемо працювати над ініціативами, спрямованими на покращення медичної допомоги та комфорту наших мешканців.

Довідково:

Всі роботи та закупівля обладнання для цього важливого медичного об’єкту відбуваються за підтримки Долинської міської ради в рамках реалізації проєкту «Співпраця для покращення медичних послуг в Долині та Бая-Спріє» 2SOFT/4.1/162, CIMS, що виконується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020.

Реалізацію проєкту фінансує Європейський Союз через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансуютья країни, які беруть участь у Програмі (www.ro–ua.net).

Новини
На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми
04.12.2023 16:41
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано…
Привітали із 105-річчям мешканку Долини Ангелину КОЗІЙ
04.12.2023 15:58
Іменинниця народилась 4 грудня 1918 року в селі Футори Львівської області, але більшу частину свого життя прожила в Долині. Прожила нелегке, але достойне життя. Має 39 років трудового стажу. До…
Обговорили питання організації ведення військового обліку та приведення у відповідність даної роботи
04.12.2023 10:45
На виконання розпоряджень та протокольних доручень калуської РДА–РВА у п'ятницю, 01 грудня, під головуванням заступника міського голови Івана ПАСТУХА за участі представника 1-го відділу Калуського…