Допомога від міста-побратима з Франції

🚛До пункту прийому Долинської міської ради прибув гуманітарний вантаж з Монтіньї-ле-Бретонне. Ця допомога є проявом, практичним втіленням побратимських відносин з нашою громадою.
🔰Сьогодні моя величезна подяка меру Монтіньї-ле-Бретонне пану Льоррану МЕРКЕРТУ, всьому муніципалітету, жителям, нашим представникам української діаспори, які там проживають.
Дякую за те, що вони такі активні та допомагають Україні, що відгукнулися на потреби в теперішній час і зібрали гуманітарну допомогу, яка від нас буде надіслана воїнам Збройних Сил України, жителям міст постраждалих від російських окупантів.
Дякую депутату обласної ради Богдану ЛЕНІГЕВИЧУ та нашому земляку Роману СОПУЛЯКУ за швидку і оперативну доставку цього вантажу, а начальниці відділу міжнародного співробітництва і проєктної діяльності управління зовнішніх зв’язків та місцевого розвитку Ірині ЯРЕМЧУК – за комунікаційну організацію нашого з Монтіньї-ле-Бретонне спілкування.
🤝Побратимська солідарність – це наша спільна перемога! – переконаний міський голова Іван ДИРІВ.
Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…