Двадцять років співпраці з громадою Немодлін в Польщі

Міський голова спільно зі своїм заступником відвідали місто-побратим Долини Немодлін та подякували за багаторічну співпрацю, підтримку і допомогу в час війни бурмістру Дороті КОНЦЕВИЧ.

Немодлін приймає в себе вимушено переміщених осіб з нашої країни, навчає наших дітей у закладах освіти та надає гуманітарну допомогу для людей, постраждалих від війни.

Від початку повномасштабного вторгнення Долинська громада двічі отримувала гуманітарні вантажі від міста-побратима, серед яких медичні засоби, засоби гігієни, продукти харчування, одяга та взуття, які ми скеровуємо для наших військових, ВПО і сімей, що опинились у складних життєвих обставинах.

Також на початку війни КНП «Долинська багатопрофільна лікарня» отримала від Немодліна в подарунок генератор струму.

Величезне спасибі нашому місту-побратиму та кожному, хто допомагає й підтримує. Насправді це приклад щирої й відвертої дружби, яка з роками тільки зміцнюється.

Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…