Долина – в складі 9-и територіальних громад України, які входять до складу Проєкту «Твіннінгове співробітництво з Данією». Мета зустрічі фокус-групи – з’ясувати та структурувати (мапувати) нагальні потреби і проблеми тилових громад України в умовах російської збройної агресії.
В роботі фокус-групи взяли участь міський голова Іван Дирів, фахівці управління зовнішніх зв’язків та місцевого розвитку, відділу соціальної політики, відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю, підприємці, депутати міської ради, представники старостинських округів, духовенства, внутрішньо переміщені особи.
Проєкт реалізовується «U-LEAD з Європою» від GIZ Україна та спрямований на встановлення взаємовигідного співробітництва між ЄС та Україною через дослідження, діяльність з розбудови потенціалу, реагування на надзвичайні ситуації та післявоєнне відновлення.
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/288834665_177875417941349_7644775247969471961_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=59tiy4DNa78AX-kMkQi&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AT_p8y_h9P80WQsvNzhD-qnfE2WQyfxzW2p0kEUIwdYWvQ&oe=62B08E3C)
![](https://scontent.fifo1-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/288845331_177875471274677_6698358009209686210_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5cd70e&_nc_ohc=xR5EszvhKY4AX80u9nP&_nc_ht=scontent.fifo1-1.fna&oh=00_AT8Li1dvGuuax4d6Q7RqPMFs_BjdfWFo__elrxSCOvxw2w&oe=62B0D0C4)