Французька преса – про побратимську солідарність та співпрацю муніципалітетів Монтіньї-ле-Бретонне і Долини.

Раніше ми повідомляли про офіційну зустріч за участі міських голів Льоррана МЕРКЕРТА та Івана ДИРІВА, працівників відповідальних за міжнародну співпрацю та представників української діаспори у Франції. Вона відбулась в середині червня у форматі онлайн. Тоді учасники перемовин обговорили напрямки майбутньої співпраці у сферах культури, освіти, спорту.
Під час відеоконференції двоє мерів мали змогу обговорити, насамперед, потреби долинян. Долинський міський голова детально описав ситуацію в громаді, яка приймає понад 5000 ВПО і ця цифра постійно зростає.
Після озвучених Долинським міським головою потреб, в одному з друкованих французьких видань L’ignymontain урядом муніципалітету Монтіньї-ле-Бретонне було оголошено два термінових збори гуманітарної допомоги (продукти харчування та засоби гігієни). Окрім цього Льорран МЕРКЕРТ закликав містян до солідарності, організувавши акції зі збору коштів.
Місяці комунікації з Монтіньї-ле-Бретонне підтверджують наміри розвитку дружби, підтримки, а в найближчому часі – побратимської співпраці між нашими муніципалітетами».
Зокрема, у статті L’ignymontain йдеться про те, що з обох сторін надійшли перші запрошення з метою зустрічі, коли ситуація, пов’язана з війною, дозволить українцям жити мирно. Таким чином, Іван ДИРІВ запропонував Льоррану МЕРКЕРТУ відвідати Долину під час фестивалю, дата якого збігається з Днем Незалежності України наприкінці серпня, якщо його вдасться провести. Цей Фестиваль об’єднує велику кількість любителів музики, якими є українці. Льорран МЕРКЕРТ також запропонував своєму колезі якомога швидше приїхати і познайомитися з Монтіньї, а також дозволити дітям Долинської громади приїжджати на різні змагання та інші акції солідарності.
Наші партнери у Франції висловили свою підтримку й повагу всьому українському народові за звитягу та спільну боротьбу, а також зацікавленість в ефективній співпраці з нашою громадою.
Тим часом, Долинська громада готується взяти онлайн-участь в музичному конкурсі.
Новини
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя
09.05.2024 16:34
Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним. Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя…
🔔 Запрошуємо всіх на захоплюючу історичну екскурсію старою частиною міста!
08.05.2024 10:48
Долучайтеся до нас у незабутню подорож в минуле, де Віктор МАРЧАК, наш досвідчений екскурсовод, розповість про таємниці, легенди та історію Долини Дата: 12 травня Час:…
Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!
08.05.2024 10:26
Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Від нацизму, з яким всі боролись, Україна потерпає і досі. Як…