Французька преса – про побратимську солідарність та співпрацю муніципалітетів Монтіньї-ле-Бретонне і Долини.

Раніше ми повідомляли про офіційну зустріч за участі міських голів Льоррана МЕРКЕРТА та Івана ДИРІВА, працівників відповідальних за міжнародну співпрацю та представників української діаспори у Франції. Вона відбулась в середині червня у форматі онлайн. Тоді учасники перемовин обговорили напрямки майбутньої співпраці у сферах культури, освіти, спорту.
Під час відеоконференції двоє мерів мали змогу обговорити, насамперед, потреби долинян. Долинський міський голова детально описав ситуацію в громаді, яка приймає понад 5000 ВПО і ця цифра постійно зростає.
Після озвучених Долинським міським головою потреб, в одному з друкованих французьких видань L’ignymontain урядом муніципалітету Монтіньї-ле-Бретонне було оголошено два термінових збори гуманітарної допомоги (продукти харчування та засоби гігієни). Окрім цього Льорран МЕРКЕРТ закликав містян до солідарності, організувавши акції зі збору коштів.
Місяці комунікації з Монтіньї-ле-Бретонне підтверджують наміри розвитку дружби, підтримки, а в найближчому часі – побратимської співпраці між нашими муніципалітетами».
Зокрема, у статті L’ignymontain йдеться про те, що з обох сторін надійшли перші запрошення з метою зустрічі, коли ситуація, пов’язана з війною, дозволить українцям жити мирно. Таким чином, Іван ДИРІВ запропонував Льоррану МЕРКЕРТУ відвідати Долину під час фестивалю, дата якого збігається з Днем Незалежності України наприкінці серпня, якщо його вдасться провести. Цей Фестиваль об’єднує велику кількість любителів музики, якими є українці. Льорран МЕРКЕРТ також запропонував своєму колезі якомога швидше приїхати і познайомитися з Монтіньї, а також дозволити дітям Долинської громади приїжджати на різні змагання та інші акції солідарності.
Наші партнери у Франції висловили свою підтримку й повагу всьому українському народові за звитягу та спільну боротьбу, а також зацікавленість в ефективній співпраці з нашою громадою.
Тим часом, Долинська громада готується взяти онлайн-участь в музичному конкурсі.
Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…