Гуманітарна допомога від литовських побратимів

✅Наша громада активно волонтерить та допомагає армії, залучаючи до цього дружні нам міста і країни. Яскравий приклад – муніципалітет литовського міста Шяуляю.
🤝Міцна дружба з Долиною, започаткована в мирні часи, восени минулого року під час проєкту «Мости довіри», ще більше укріпилася під час війни.
Міський голова Іван ДИРІВ дистанційно взяв участь у позачерговому засіданні Шяуляйської районної ради. Він розповів, чого найбільше потребують жителі України на даний момент, а після засідання надіслав конкретний перелік найнеобхідніших речей та інструментів, яких потребують українські воїни на передовій. 18 березня фура з гуманітарним вантажем вирушила з Шяуляю (Литва), а сьогодні в післяобідній час прибула до Долини.
В переліку – якісний спецодяг, наколінники та взуття, бензопили, різні інструменти. А також дуже потрібні воїнам оптичні пристрої, радіостанції, батарейки, ліхтарики, інші речі.
Окрім того – ліки, бинти та обладнання для надання першої медичної допомоги.
Для харчування наших воїнів турботливі друзі з Шяуляю надіслали м’ясні та рибні консерви, супи швидкого приготування, каші, печиво та інші поживні продукти довготривалого зберігання.
«Ми щиро вдячні нашим литовським друзям із Шяуляйського району, нашим побратимам за значну допомогу, яку сьогодні отримали. Це – понад 11 тонн гуманітарної допомоги на загальну суму близько 100 тисяч євро (більше 3,5 мільйонів гривень). Це неоціненний вклад нашого дружнього району, громади і литовського народу в нашу спільну перемогу, перемогу України.
Висловлюю щиру вдячність меру пану Антанасу БЕЗАРАСУ, всьому депутатському корпусу, які підтримали рішення про виділення допомоги нашій громаді та всім, хто цю допомогу надав. Також величезна подяка пану Чесловасу Вітовту КАРБАУСКІСУ за вагому допомогу, яка особисто ним була придбана для нашої громади на суму близько 50 тисяч євро. Переконаний: разом ми переможемо!» – наголосив Іван ДИРІВ.
✅Принагідно зазначимо, що крім фінансової допомоги, свою людяність і щиру дружбу муніципалітет Шяуляю також підтвердив тим, що в перші дні війни розірвав договори про співпрацю з партнерськими муніципалітетами в росії і Білорусі.
Відео:
Фото:
Новини
Навчання  з медперсоналом закладів охорони здоров’я з питань  заходів по профілактиці сказу
28.02.2024 17:30
26-27.02.2024р. лікарями-епідеміологами Долинського відділу Каклуського районного відділу ДУ «Івано-Франківського ОЦКПХ МОЗ» проведено навчання з медперсоналом закладів охорони здоров’я…
Долинський міський голова представлятиме Україну (місцеве самоврядування) на міжнародній арені
28.02.2024 17:22
Програма "U-LEAD з Європою» започаткувала нову ініціативу - ЛІГА ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Ініціатива спрямована на навчання та розвиток лідерів місцевого самоврядування для забезпечення…
Віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»
26.02.2024 21:33
Відповідно до інформації Надзвичайного і Повноважного Посла України в державі Кувейт Олександра Балануци 04-07.03.2024 відбудеться віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»,…