Інформує Сектор оперативного реагування та контролю за паркуванням Управління благоустрою та інфраструктури Долинської міської ради

Повідомляємо приватні підприємства, державні установи, організації, комунальні підприємства, заклади ресторанного бізнесу, навчальні, торгові та комерційні заклади, ОСББ, та приватні домоволодіння про необхідність косіння трави на закріплених за ними територіях міста.
З метою дотримання «Правил благоустрою території, забезпечення чистоти і порядку в м. Долина» та забезпечення належного естетичного вигляду міських територій інспекторами сектору оперативного реагування та контролю за паркуванням постійно проводяться огляди щодо своєчасного косіння зелених насаджень (трави, бур’янів і тому подібне) на прилеглих територіях до підприємств, установ та організацій.
Так, відповідно до пункту 2.1. наведених правил прилеглою територією до підприємств, установ, організацій та житлових будинків вважаються тротуари, газони та територію, що прилягає до краю проїзної частини дороги (крім доріг державного значення, прибирання і утримання яких проводиться відповідними дорожніми службами та територій, що закріплені за комунальними підприємствами міста, ОСББ ).
На вулицях, де здійснюється рух громадського пасажирського транспорту, прилеглою вважається територія до ближнього бордюру проїзної частини дороги.
При відсутності вулиць, прилеглою вважається територія на відстані 10 м від межі території, якою користується чи яка належить підприємству, установі, організації, домовласнику, суб`єкту підприємницької діяльності – фізичній особі, громадянам.
Прилеглою територією до капітальних споруд, малих архітектурних форм, тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності та пунктів масових ігор вважається територія в радіусі або на відстані 10 м від паркану (огорожі), а в разі його відсутності-від стіни такої будівлі чи споруди (крім території, що закріплені за комунальними підприємствами міста, ОСББ).
Також нагадуємо, що неналежне утримання прилеглої території до підприємств, установ та організацій тягну за собою відповідальність передбачену ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», штраф для громадян становлять 340 – 1360 грн., а для посадових осіб підприємств – 850 – 1700 грн.).
Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…