Лабораторний аналіз води. Для чого він потрібен?

Лабораторний аналіз води є важливою складовою контролю якості води і виконує декілька важливих функцій:

  1. Забезпечення безпеки: Аналіз води допомагає виявити наявність забруднень та здійснювати моніторинг рівня токсичних речовин, бактерій, вірусів та інших патогенних мікроорганізмів, що можуть призвести до захворювань.

  1. Контроль якості питної води: Лабораторний аналіз дозволяє визначити вміст хімічних речовин, які можуть вплинути на смак і безпеку питної води, таких як важкі метали, хлор, фтор і інші речовини.

  1. Оцінка якості води в природних водоймах: Аналіз допомагає визначити ступінь забруднення річок, озер, океанів і інших водойм, що є важливим для охорони довкілля та збереження біорізноманіття.

  1. Контроль технологічних процесів: Виробництво харчових продуктів, фармацевтичних засобів та інших продуктів може вимагати води як сировини. Лабораторний аналіз допомагає переконатися, що вода відповідає стандартам якості для використання в цих процесах.

Усі ці функції лабораторного аналізу води допомагають забезпечити безпеку людей, довкілля та господарських потреб у воді.

Наша команда експертів готова вам надати найкращі послуги і вирішити ваші потреби. Ми віддані тому, щоб зробити ваше життя кращим і безпечним. Знайти нас можете за адресою м.Долина, вул. Обліски 133

Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…