Міський голова взяв участь в Форумі місцевої солідарності Франція-Україна. Відео

Форумі організований у співпраці між Асоціацією мерів Франції (АМФ), Радою європейських муніципалітетів та регіонів (РЄМР), ПЛАТФОРМОЮ, а також «U-LEAD з Європою».

Говорили про налагодження співпраці у різних напрямках, в тому числі про розвиток партнерства, розширення можливостей громад в умовах воєнного стану.

У Долинській громаді велику увагу приділяємо транскордонному співробітництву, про це зокрема йшлось у моїй презентації, – розповів міський голова Іван ДИРІВ.

Завдяки міжнародним партнерам нам вдалось реалізувати соціально значущі проєкти. До прикладу, модернізація Центру первинної медичної допомоги в рамках спільного проєкту з румунським муніципалітетом Бая-Спріє.

Долина ще на початку квітня цього року налагодила партнерство з французьким містом Монтіньї-ле-Бретонне, підписавши відповідну угоду. З містом-побратимом співпрацюємо у напрямку благодійної допомоги, плануємо спільні заходи у галузі освіти, культури, молодіжної політики, плануємо співпрацювати в напрямку розвитку місцевого самоврядування, підтримки бізнесу і таке інше.

Велику увагу під час зустрічі приділили політиці щодо внутрішньо переміщених осіб, подолання викликів для розвитку громад, можливості підтримки українських органів місцевого самоврядування з боку місцевої влади Французької Республіки.

Французька Сторона в особі представників Посольства Франції в Україні, а також Фабріціо Россі, генерального секретаря Ради європейських муніципалітетів та регіонів, Крістофа Руйона і Тібо Ґіняра, співголів Комісії «Європа» Асоціації мерів Франції (АМФ) та очільників французьких міст заявила про солідарність з українськими громадами і готовність подальшої всебічної підтримки.

Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…