Міський голова взяв участь в Форумі місцевої солідарності Франція-Україна. Відео

Форумі організований у співпраці між Асоціацією мерів Франції (АМФ), Радою європейських муніципалітетів та регіонів (РЄМР), ПЛАТФОРМОЮ, а також «U-LEAD з Європою».

Говорили про налагодження співпраці у різних напрямках, в тому числі про розвиток партнерства, розширення можливостей громад в умовах воєнного стану.

У Долинській громаді велику увагу приділяємо транскордонному співробітництву, про це зокрема йшлось у моїй презентації, – розповів міський голова Іван ДИРІВ.

Завдяки міжнародним партнерам нам вдалось реалізувати соціально значущі проєкти. До прикладу, модернізація Центру первинної медичної допомоги в рамках спільного проєкту з румунським муніципалітетом Бая-Спріє.

Долина ще на початку квітня цього року налагодила партнерство з французьким містом Монтіньї-ле-Бретонне, підписавши відповідну угоду. З містом-побратимом співпрацюємо у напрямку благодійної допомоги, плануємо спільні заходи у галузі освіти, культури, молодіжної політики, плануємо співпрацювати в напрямку розвитку місцевого самоврядування, підтримки бізнесу і таке інше.

Велику увагу під час зустрічі приділили політиці щодо внутрішньо переміщених осіб, подолання викликів для розвитку громад, можливості підтримки українських органів місцевого самоврядування з боку місцевої влади Французької Республіки.

Французька Сторона в особі представників Посольства Франції в Україні, а також Фабріціо Россі, генерального секретаря Ради європейських муніципалітетів та регіонів, Крістофа Руйона і Тібо Ґіняра, співголів Комісії «Європа» Асоціації мерів Франції (АМФ) та очільників французьких міст заявила про солідарність з українськими громадами і готовність подальшої всебічної підтримки.

Новини
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя
09.05.2024 16:34
Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним. Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя…
🔔 Запрошуємо всіх на захоплюючу історичну екскурсію старою частиною міста!
08.05.2024 10:48
Долучайтеся до нас у незабутню подорож в минуле, де Віктор МАРЧАК, наш досвідчений екскурсовод, розповість про таємниці, легенди та історію Долини Дата: 12 травня Час:…
Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!
08.05.2024 10:26
Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Від нацизму, з яким всі боролись, Україна потерпає і досі. Як…