Мости довіри, співпраці, обміну досвідом

Відбулась онлайн-зустріч між Долинським та Шяуляйським муніципалітетами.
🔰Мета зустрічі – деталізувати в рамках проєкту «Мости довіри» сфери співпраці та підготувати стажування в Литві представників Долинської громади навесні та влітку цього року.
🤝Між муніципалітетами заплановано обмін досвідом і співпраця у таких напрямках:
  • управління бюджетом, збалансування бюджету з власними ресурсами і залучення європейських грантів, транскордонних програм
  • розвиток і підтримка малого та середнього бізнесу
  • культура, інвестиції, туризм
  • послуги, які вирішують проблеми працевлаштування, зокрема молоді
  • подальша реалізація спільних волонтерських, молодіжних проєктів, зокрема співпраці шкіл обох муніципалітетів за допомогою програми Еразмус +.
👉✍️Вже найближчим часом в рамках проєкту «Мости довіри» готується до підписання Меморандум про співробітництво між Долинським та Шяуляйським муніципалітетами.
«У нас багато спільного між муніципалітетами. Візит і стажування буде показовим та позитивним прикладом такої співпраці», – підсумував голова Долинської громади Іван ДИРІВ. Також подякував за допомогу, яку надає для обороноздатності України Литва та зазначив, що «ми зберігаємо спокій, людяність, хоч живемо в умовах постійних провокацій. Та ні пандемія коронавірусу, ні російська військова агресія не завадить нашій подальшій дружбі й співпраці».
🔰Учасниками зустрічі від Долинського муніципалітету були представники ради і уряду громади, фахівці з зовнішніх зв’язків та місцевого розвитку, міжнародного співробітництва та проєктної діяльності, сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату, економіки, соціального захисту, надання адміністративних послуг молодіжної політики, спорту.
🔰Від литовської громади присутніми в обговоренні подальших аспектів візиту були мер, віцемер, директор та заступник директора адміністрації Шяуляйського повіту, представники програми «U-LEAD з Європою».
🤝Проєкт «Мости довіри» впроваджують Рада європейських муніципалітетів та регіонів та ПЛАТФОРМА, фінансуються програмою «U-LEAD з Європою», багатогранною донорською діяльністю Європейського Союзу та його держав-членів Німеччини, Польщі, Швеції, Данії, Естонії та Словенії.
Новини
Навчання  з медперсоналом закладів охорони здоров’я з питань  заходів по профілактиці сказу
28.02.2024 17:30
26-27.02.2024р. лікарями-епідеміологами Долинського відділу Каклуського районного відділу ДУ «Івано-Франківського ОЦКПХ МОЗ» проведено навчання з медперсоналом закладів охорони здоров’я…
Долинський міський голова представлятиме Україну (місцеве самоврядування) на міжнародній арені
28.02.2024 17:22
Програма "U-LEAD з Європою» започаткувала нову ініціативу - ЛІГА ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Ініціатива спрямована на навчання та розвиток лідерів місцевого самоврядування для забезпечення…
Віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»
26.02.2024 21:33
Відповідно до інформації Надзвичайного і Повноважного Посла України в державі Кувейт Олександра Балануци 04-07.03.2024 відбудеться віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»,…