🇩🇰🇺🇦 Муніципалітет Гульборгсунн вітає піднятим українським прапором та насиченою пізнавальною програмою

➡️ Долинська громада налагоджує міжнародні партнерські відносини в рамках Двосторонньої співпраці між українськими муніципалітетами та муніципалітетом Гульборгсунн (Данія).

Сьогодні стартував черговий етап нашої співпраці - навчання, в якому беруть участь представники 9-ти українських громад Івано-Франківської, Чернівецької та Закарпатської області за підтримки ULEAD з Європою в Івано-Франківській області.

📎 Долинську громаду в Данії представляє провідний спеціаліст відділу сталого енергетичного розвитку та адаптації до змін клімату Сніжана ДОЛІШНА.

🙌 В перший день навчання учасники ознайомились з навчальною програмою "Муніципалітет в діалозі з громадянами та громадськими об'єднаннями", презентували свої громади, їх досягнення і напрямки розвитку.

Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…