Побратимська допомога – велика сила!

🇵🇱🇺🇦Нємодлін – місто-побратим Долини. Днями Нємодлін отримав гуманітарну допомогу від міст-друзів з Лейткірха, Равенсбурга, Фрідріхшафена, Мюнхена.
«Висловлюю величезну подяку всім, хто долучився до волонтерської роботи за їхню безцінну відданість. Ми надаємо допомогу біженцям, які приїжджають до Нємодліна. До нашого міста- побратима Долини невідкладно відправляємо ліки та медичні засоби до лікарні, а також гуманітарну допомогу», – зазначає бурміст Нємодліна Дорота КОНЦЕВИЧ.
👍Вчора, 8 березня, німецька громада Деллігзен), яка є містом-побратимом нашого міста-побратима Гродзіска Великопольського заявила про готовність прийняти біженців.
🤝Уряд Деллігзена на знак підтримки України у її боротьбі з російськими окупантами підняв біля головної ратуші синьо-жовтий прапор.
На офіційному сайті громади відкрили спеціальну вкладку Ukraine-Krise. Там зібрана та оновлюватиметься вся інформація, необхідна для біженців.
«Добрі справи – наче як маяки. Вони світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи її в цей нелегкий час, ви даруєте більше підтримки. Ви даєте надію, що разом ми подолаємо війну. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!», – зазначає міський голова Іван ДИРІВ.
Новини
Для ветеранів та цивільних запустили новий інформаційно-аналітичний проєкт “Спектри”, який сприятиме поверненню військових до цивільного життя
09.05.2024 16:34
Цикл програм запустив Український ветеранський фонд разом з Мілітарним. Мета проєкту — надати ветеранам платформу для обміну досвідом та ідеями, що допоможуть їм у реінтеграції до цивільного життя…
🔔 Запрошуємо всіх на захоплюючу історичну екскурсію старою частиною міста!
08.05.2024 10:48
Долучайтеся до нас у незабутню подорож в минуле, де Віктор МАРЧАК, наш досвідчений екскурсовод, розповість про таємниці, легенди та історію Долини Дата: 12 травня Час:…
Вічна шана всім, хто протистояв нацизму!
08.05.2024 10:26
Щороку 8 травня разом з усім цивілізованим світом ми вшановуємо кожного, хто захищав планету від нацизму в роки Другої світової війни. Від нацизму, з яким всі боролись, Україна потерпає і досі. Як…