Побратимська допомога – велика сила!

🇵🇱🇺🇦Нємодлін – місто-побратим Долини. Днями Нємодлін отримав гуманітарну допомогу від міст-друзів з Лейткірха, Равенсбурга, Фрідріхшафена, Мюнхена.
«Висловлюю величезну подяку всім, хто долучився до волонтерської роботи за їхню безцінну відданість. Ми надаємо допомогу біженцям, які приїжджають до Нємодліна. До нашого міста- побратима Долини невідкладно відправляємо ліки та медичні засоби до лікарні, а також гуманітарну допомогу», – зазначає бурміст Нємодліна Дорота КОНЦЕВИЧ.
👍Вчора, 8 березня, німецька громада Деллігзен), яка є містом-побратимом нашого міста-побратима Гродзіска Великопольського заявила про готовність прийняти біженців.
🤝Уряд Деллігзена на знак підтримки України у її боротьбі з російськими окупантами підняв біля головної ратуші синьо-жовтий прапор.
На офіційному сайті громади відкрили спеціальну вкладку Ukraine-Krise. Там зібрана та оновлюватиметься вся інформація, необхідна для біженців.
«Добрі справи – наче як маяки. Вони світять тим, хто чекає допомоги. Надаючи її в цей нелегкий час, ви даруєте більше підтримки. Ви даєте надію, що разом ми подолаємо війну. Нехай ваша доброта і щедрість повернуться до вас сторицею!», – зазначає міський голова Іван ДИРІВ.
Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…