Побратимська допомога зі США – 55 рацій для Збройних Сил України

👍Постійно контактую з дружніми муніципалітетами, а з часу війни – наша співпраця набула особливої місії.
🤗💖Хочу розповісти про людей великого серця з нашого міста – побратима Прерії Вілидж (штат Канзас, США). Коли почалася війна, вони висловили нам свою моральну підтримку. Біля головної адміністративної будівлі міста замайорів український прапор. Муніципалітет прийняв Декларацію на підтримку лідерів і людей в Україні у їхній боротьбі за свою суверенну територію проти російської широкомасштабної військової агресії.
✔️Окрім того, мер Прерії Вілидж Ерік Міккельсон мене запитав: «Чим можемо допомогти?».
👉Зазвичай, маємо список з переліком необхідних для Воїнів речей, продуктів харчування, засобів гігієни тощо. В першу чергу зазначаємо військову амуніцію. Її не так просто отримати. Та, в результаті нашої активної співпраці – муніципалітет виділив кошти в сумі 8350 доларів США на придбання 55 засобів спецзв’язку, попередньо погодивши з нами модель. Рації Woxun KG-UV9D є надійними і потужними. Вони стануть доброю технічною підмогою для Збройних Сил України.
🌞Щиро дякую муніципалітету Прерії Вілидж, меру Еріку Міккельсону, міському адміністратору Весу Джордану, волонтерам і кур’єру, нашим фахівцям Управління зовнішніх зв’язків та місцевого розвитку. Небайдужість, спільна праця і прагнення обов’язково завершаться перемогою України!
🤝Принагідно вітаю вас, американські друзі, з сьогоднішнім величним державним святом – Днем незалежності США! Бажаю добра, миру та процвітання.
🇺🇸🇺🇦Дякую за захист наших спільних цінностей, свободи та демократії! – інформує на своїй офіційній сторінці у Фейсбуку міський голова Іван ДИРІВ.
Новини
🤝Відбулась нарада за участю першого заступника голови Калуської РВА Івана Шикеринця, керівництва громади та військових
08.12.2023 11:09
Обговорили питання життєдіяльності громади, бюджету на наступний рік, мобілізації, підтримки військових, наступні кроки та завдання. Заступник голови РВА від імені голови, Жанни Табанець,…
Перетин кордону з домашніми тваринами
08.12.2023 10:37
При вивезенні тварин за межі України необхідно мати ветеринарний сертифікат (свідоцтво) форми №1 яке видається не пізніше ніж за 5 днів до дати виїзду. Такий документ є…
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…