Про епідемічний сезон захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19

Починаючи з 40 тижня поточного року по 20 тиждень наступного року триває епідемічний сезон захворюваності на грип, ГРВІ та COVID-19.
Аналізуючи дані епідемічної ситуації захворюваності на грип, гострі респіраторні вірусні інфекції та COVID-19 серед жителів Долинської, Вигодської, Витвицької територіальних громад та Болехівської міської ради захворюваність зросла на 38,4% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Так, за період з 02.10.2023 року до 13.11.2023 року захворіло1835 осіб, проти 1326 осіб за даний період 2022 року. Серед усіх захворілих 57% становлять діти віком до 18років. За аналогічний період минулого року відсоток захворілих дітей становить 58,2%.
Всього з початку епідсезону, вакцинувалось 82 особи, проти сезонного грипу.
Враховуючи, щорічний підйом захворюваності на вірусні інфекції в осінньо-зимові місяці рекомендуємо, Вам дотримуватись протиепідемічних норм,а саме: уникати масових заходів та скупчень людей, часто мити руки з милом чи користуватися сертифікованими антисептиками, а також проводити профілактику проти вірусних інфекцій. Якщо ви захворіли негайно необхідно звернутися до сімейного лікаря.
Основним методом профілактики є вакцинація! Не відкладайте можливості отримати щеплення. Вакцини наявні в аптечній мережі. Придбати вакцину можна за власні кошти, після консультації з сімейним лікарем. Вакцинація може запобігти , чи суттєво знизити ризики ускладнень.
Бережіть себе та оточуючих!

Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…