Продовжуємо розвивати міжнародну співпрацю

📅Вчора взяв участь в робочій онлайн-зустрічі Двосторонньої співпраці між українськими муніципалітетами та муніципалітетом Гульборгсунн (Данія).
👉Проаналізували загальний розвиток Двостороннього Співробітництва, а також майбутні заходи. Велась мова про перший звіт, запланований на липень, навчання в Україні й Данії. Але вони відбудуться залежно від ситуації в нашій країні. Обговорили одне з актуальних питань – надання продовольчої допомоги Україні.
✍️Третє засідання робочої групи, а також онлайн-семінари щодо участі громадян у муніципальному плануванні, співпраці з місцевими сільськими асоціаціями та для розвитку місцевого бізнесу плануються на осінь.

✔️У зустрічі взяли участь представники муніципалітету Гульборгсунн та Двостороннього Співробітництва, Міністерства закордонних справ і Посольства Данії, Програми «U-LEAD з Європою», Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ),– інформує на своїй офіційній сторінці у мережі Фейсбук міський голова Іван ДИРІВ.

Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…