Результати засідання комісії з питань захисту прав дитини

8 листопада відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
На розгляд комісії, яку провів керуючий справами (секретар) виконавчого комітету міської ради Роман МИХНИЧ, було винесено 5 питань порядку денного, серед яких 3 питання про надання висновку органу опіки та піклування про доцільність позбавлення батьківських прав. Ще два питання про надання висновків до суду при визначення місця проживання дитини.
Питання порядку денного були попередньо ретельно вивчені службою у справах дітей міської ради. З кожного питання були з’ясовані факти і обставини, на основі яких члени комісії ухвалили конструктивні рішення в інтересах дітей.
За рекомендаціями комісії з питань захисту прав дитини питання про затвердження висновків органу опіки та піклування буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…