Співпраця між муніципалітетами Данії та України триває. На старті – активна фаза проєкту

Долинська ТГ є однією з дев’яти громад в Україні, які беруть участь у проєкті мережі партнерства з Данським муніципалітетом Гульборгсунн. Реалізація проєкту розпочалася ще в 2021 році, але в зв’язку з агресією росії проти України деякі заходи були тимчасово призупинені.
“Зараз «U-LEAD з Європою» відновлює активну фазу проєкту. Обговорена в травні тематика попередньо узгоджених компонентів залишиться незмінною, але буде адаптація з урахуванням вимог, потреб та інтересів муніципалітетів в нових українських реаліях. Упродовж червня повертаємося до співпраці за компонентом 1 «Підтримка прозорості та громадської участі», – повідомляє на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ.
Для кожної із громад планується провести фокус-групу, створену із представників громади та органів місцевого самоврядування.
“Це дасть можливість організувати простір для відкритого обміну думками між людьми та муніципалітетами, проаналізувати нові виклики. А в подальшому – підготувати спеціальні пропозиції для кожної із громад щодо посилення співпраці між секторами в умовах воєнного часу. Крім того, результати проведеного дослідження планується використовувати для залучення нових партнерів з ЄС та пошуків можливостей для розширення допомоги громадам”, – додав очільник громади.
Новини
📑 Розпочали роботу з формування проєкту бюджету Долинської територіальної громади на 2024 рік
07.12.2023 16:35
Робоча група розглядає бюджетні запити головних розпорядників коштів, в процесі чого формує відповідний проєкт бюджету. Наступним етапом буде обговорення даного проєкту з громадськістю. Кожен…
Привітання міського голови Івана ДИРІВА з Днем місцевого самоврядування
07.12.2023 10:28
Вітаю з професійним святом кожного, хто свій життєвий шлях поєднав з місцевим самоврядуванням та продовжує працювати на благо і підтримку громади, щиро прагнучи, щоб вона була сильною та спроможною…
Працівники Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» долучилися до Всеукраїнської акції «Шануйся, піклуйся, вакцинуйся!»
07.12.2023 09:23
Щороку в Україні реєструють мільйони випадків інфекційних захворювань, 98 % з яких - це грип та ГРВІ. Одна з найбільш вразливих груп – це люди віком понад 60 років. Через вік їхній імунітет…