Співпраця між муніципалітетами Данії та України триває. На старті – активна фаза проєкту

Долинська ТГ є однією з дев’яти громад в Україні, які беруть участь у проєкті мережі партнерства з Данським муніципалітетом Гульборгсунн. Реалізація проєкту розпочалася ще в 2021 році, але в зв’язку з агресією росії проти України деякі заходи були тимчасово призупинені.
“Зараз «U-LEAD з Європою» відновлює активну фазу проєкту. Обговорена в травні тематика попередньо узгоджених компонентів залишиться незмінною, але буде адаптація з урахуванням вимог, потреб та інтересів муніципалітетів в нових українських реаліях. Упродовж червня повертаємося до співпраці за компонентом 1 «Підтримка прозорості та громадської участі», – повідомляє на офіційній сторінці Долинський міський голова Іван ДИРІВ.
Для кожної із громад планується провести фокус-групу, створену із представників громади та органів місцевого самоврядування.
“Це дасть можливість організувати простір для відкритого обміну думками між людьми та муніципалітетами, проаналізувати нові виклики. А в подальшому – підготувати спеціальні пропозиції для кожної із громад щодо посилення співпраці між секторами в умовах воєнного часу. Крім того, результати проведеного дослідження планується використовувати для залучення нових партнерів з ЄС та пошуків можливостей для розширення допомоги громадам”, – додав очільник громади.
Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…