ТРАГІЧНА ЗВІСТКА ПРО МЕШКАНЦЯ ДОЛИНСЬКОЇ ГРОМАДИ

Більше року родина ІГОРЯ ГРИЦІВА не мала жодної інформації про свого батька і сина, який 12 березня 2022 року був призваний на службу у військову частину А 1736 оператором тренажера 1-ї батареї протитанкових керованих ракет протитанкового артилерійського дивізіону.

07 вересня 2022 року поблизу населеного пункту Безіменне на Миколаївщині бійці 1- ї батареї підчас наступальних дій були жорстоко атаковані ворогом артилерійським вогнем. Саме тоді контакти з Ігорем обірвались, солдат вважався зниклим безвісти.

І тільки 30 жовтня 2023 року із Слідчого управління ГУ Національної поліції у Миколаївській області надійшов висновок відповідної експертизи щодо ідентифікації тіла на ДНК, де вказано, що ІГОР ЗІНОВІЙОВИЧ ГРИЦІВ загинув у бою 7 вересня 2022 року, захищаючи територіальну цілісність нашої держави від російського агресора.

На прохання сім’ї тіло Героя спочиватиме у селі Підпечери Івано-Франківської міської територіальної громади, звідки Ігор родом і де проживає його мама.

Щирі співчуття сім‘ї, родині та всім, хто знав Ігоря. Дай Боже сил пережити цю непоправну втрату…

Вічна слава Герою 🇺🇦

Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…