Укріплюємо «Мости довіри»

🤝Сьогодні, 10 грудня, міський голова Іван ДИРІВ представляв нашу громаду на Форумі «Мости довіри: посилення муніципальної співпраці між громадами України та Європейського Союзу».
👍Розпочавши партнерські взаємини, посилювати співпрацю, обмінюватись «суперсилами» громад, – таким був меседж його спілкування, зокрема діалогу з міським головою міста Шяуляй з Литви Антанасом БЕЗАРАСОМ.
✅Захід відбувався у форматі онлайн. Його учасниками були представники 20 громад-партнерів Ініціативи «Мости довіри», які мають досвід успішних міжнародних партнерств, міжнародні партнери українських громад, національні та міжнародні асоціації ОМС, представники Програми “U-LEAD з Європою”, РЄМР/ПЛАТФОРМА, Мінрегіону та Представництва ЄС в Україні.
✅«Процес децентралізації в Україні є складним, але він створює багато можливостей, тому що громади беруть на себе ініціативу та відповідальність за здійснювані проєкти. Але для цього потрібна довіра між тими, хто приймає рішення у громадах, та громадянами, а також довіра у співпраці з партнерами, які надають підтримку Україні в реалізації європейської реформи, яка наближує Україну до ЄС» – зазначив директор «U-LEAD з Європою» Бастіан ФАЙГЕЛЬ.
🤝“Укріплюємо мости довіри – а відповідно і подальшого розвитку громад”, – акцентує Іван ДИРІВ.
✍️В прийдешньому, 2022 році, в рамках ініціативи плануються навчальні візити, стажування та підписання меморандумів про співробітництво.
Новини
Навчання  з медперсоналом закладів охорони здоров’я з питань  заходів по профілактиці сказу
28.02.2024 17:30
26-27.02.2024р. лікарями-епідеміологами Долинського відділу Каклуського районного відділу ДУ «Івано-Франківського ОЦКПХ МОЗ» проведено навчання з медперсоналом закладів охорони здоров’я…
Долинський міський голова представлятиме Україну (місцеве самоврядування) на міжнародній арені
28.02.2024 17:22
Програма "U-LEAD з Європою» започаткувала нову ініціативу - ЛІГА ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. Ініціатива спрямована на навчання та розвиток лідерів місцевого самоврядування для забезпечення…
Віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»
26.02.2024 21:33
Відповідно до інформації Надзвичайного і Повноважного Посла України в державі Кувейт Олександра Балануци 04-07.03.2024 відбудеться віртуальна виставка українських експортерів «Ukraine Exports 2024»,…