![🇱🇹](/sites/rada-dolyna.gov.ua/files/styles/compressor/16x16/text_images/91f730676e5e79b5b1dae7a3c9737542.png?itok=wjXRrpGM)
![🇺🇦](/sites/rada-dolyna.gov.ua/files/styles/compressor/16x16/text_images/9608ca959c8a8779944e2fe3fc06d06d.png?itok=LDYSqzVK)
Сьогодні міський голова Іван ДИРІВ взяв участь у онлайн засіданні ради наших міжнародних партнерів – Шяуляйського району (Литва).
“Розповів про ситуацію в громаді та перебіг подій в країні. Литовські колеги заявили непохитне рішення й надалі допомагати та підтримувати український народ. У нелегкий для нас час це надзвичайно важливо! Дякуємо колегам з-за кордону, ваша підтримка – наша перемога. Завдяки твердій підтримці Долинська громада та Україна загалом у нинішній час перебуває у сильній позиції та готова до будь-яких сценаріїв!”, – йдеться у дописі на офіційній сторінці очільника Долинської громади.