Візит в кожну громаду задля здоров’я наших дітей

Саме така робоча зустріч 8 вересня відбулась в Долинській територіальній громаді з працівниками сімейної медицини за участі директора КНП «ЦПМД» Долинської міської ради Віолети ЦАП та начальника Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» Юліани КОНИК, лікаря-епідеміолога Руслани СОЛОВІЙ.

В ході робочої зустрічі з лікарями сімейної медицини було обговорено хід проведення «наздоганяючої» кампанії вакцинації дітей вікових груп від 2 до 17 років проти кору, краснухи та епідемічного паротиту.

Оскільки в даній громаді відсоток дітей, які не отримали щеплення проти даних недуг є високим, а діти допущені в організовані колективи без наявності щеплень, які є обов’язковими згідно національного календарю щеплень - то є велика ймовірність виникнення спалахів кору в учнівських колективах!

Тому сімейним лікарям рекомендовано активно запрошувати дітей для проведення вакцинації проти кору, краснухи та епідпаротиту. Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьками-відмовниками у необхідності проведення даних щеплень та щодо наслідків захворюваності на кір невакцинованих дітей.

Адже, кір - одна з найбільш заразних інфекцій, відомих у світі та може призвести до серйозних ускладнень таких, як пневмонія, запалення мозку – енцефаліт, вушної інфекції, а також до інвалідності і смерті. Ліків від кору немає. Єдиний та надійний захист від цієї небезпечної хвороби вакцинація!

Закликаємо батьків подбати про захист своїх дітей та переглянути вакцинальний статус дитини у сімейного лікаря!

Новини
На Прикарпатті радіаційний фон та радіологічні показники у харчових продуктах в межах норми
04.12.2023 16:41
За результатами щоденного моніторингу радіаційного фону, який проводиться спільно з фахівцями Івано-Франківської регіональної державної лабораторії Держпродспоживслужби, в місті Івано…
Привітали із 105-річчям мешканку Долини Ангелину КОЗІЙ
04.12.2023 15:58
Іменинниця народилась 4 грудня 1918 року в селі Футори Львівської області, але більшу частину свого життя прожила в Долині. Прожила нелегке, але достойне життя. Має 39 років трудового стажу. До…
Обговорили питання організації ведення військового обліку та приведення у відповідність даної роботи
04.12.2023 10:45
На виконання розпоряджень та протокольних доручень калуської РДА–РВА у п'ятницю, 01 грудня, під головуванням заступника міського голови Івана ПАСТУХА за участі представника 1-го відділу Калуського…