Вперше за кілька років, після підписання договору про міжнародне співробітництво Долини та Бая-Спріє команди проєкту, представники влади та мери міст зустрілись офлайн

Сьогодні ми раді повідомити вам про захоплюючі новини, пов'язані з проєктною конференцією, що відбулася в рамках проекту спільної операційної програми Румунія-Україна 2014-2020.

Наразі команда проєкту "Співпраця для покращення медичного обслуговування в Долині та Бая-Спріє" з нашої громади перебуває з робочим візитом в місті Бая-Спріє, Румунія. Це важливий крок у розвитку нашого міжнародного співробітництва, оскільки це перша особиста зустріч представників влади та мерів наших міст після підписання договору про міжнародне співробітництво між Долиною та Бая-Спріє. Раніше такі зустрічі через ковідні обмеження та війну в Україні були виключно в онлайн форматі.

Під час нашого візиту ми мали честь відвідати міську раду наших партнерів, де мерія Бая-Спріє розповіла нам цікаві деталі про місто та його громаду. Цікавою деталлю є те, що міська громада раніше мала шахти для видобування корисних копалин, які були закриті в 2007 році. Зараз з цих місць створюються чудові туристичні атракції, що надихає на розвиток туризму в регіоні.

Окрім цього, ми отримали інформацію про 22 проєкти, які мерія міста Бая-Спріє успішно реалізувала за останні п'ять років. Загальна вартість цих проєктів становить близько 15 мільйонів євро. Серед них є велодоріжки, які сприяють розвитку спорту та туризму, комунальна сонячна станція, яка допомагає покрити 25% витрат громади на енергоспоживання, спортивний комплекс, новий корпус дитячого садка та оновлена зона відпочинку для громади, включаючи парк з дитячим майданчиком та громадськими вбиральнями.

Ми вдячні мерії міста Бая-Спріє та їхнім представникам за щиру гостинність і можливість поділитися досвідом реалізації таких успішних проєктів. Такий обмін знаннями та практиками сприятиме подальшому розвитку нашої спільної роботи та зміцненню дружніх взаємин між нашими громадами.

Довідково: Проєкт реалізовується в рамках Спільної Операційної Програми Румунія-Україна 2014-2020, що фінансується Європейським Союзом через Європейський Інструмент Сусідства і співфінансується країнами, які беруть участь у Програмі (www.ro-ua.net).

Проєкт стартував 25 липня 2020 року. Партнерами проєкту в Румунії є місто Бая-Спріє, а територія його реалізації охоплює місто Долина, Івано-Франківської області в Україні та місто Бая-Спріє, Марамуреського повіту в Румунії.

Новини
ГОТУЄМОСЬ ДО ЗЙОМКИ НОВОГО ВИПУСКУ РУБРИКИ "ДІАЛОГ З ГРОМАДОЮ" 🗣
15.04.2024 11:26
Задавайте свої запитання у формі за посиланням: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSfGLqNZuXWStc.../viewform
Про державну підтримку аграріїв Долинської громади!
12.04.2024 12:00
Порядком використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам та іншим виробникам сільськогосподарської продукції, затвердженим постановою Кабінету…
Участь міського голови у Лізі лідерів місцевого самоврядування
10.04.2024 22:18
Черговий блок навчання міського голови Долинської ТГ в рамках ЛІГИ ЛІДЕРІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ. "Пишаюся, що "U-LEAD з Європою» обрали саме мене представляти українське місцеве самоврядування…