Про скликання засідання двадцять п’ятої сесії Долинської міської ради шостого скликання

Від 20.11.2012. № 110

м.Долина

Про скликання засідання двадцять п’ятої сесії
Долинської міської ради шостого скликання

Керуючись ст. 42, ст. 46 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” скликати засідання двадцять п’ятої сесії Долинської міської ради шостого скликання пленарне засідання якої провести 05 грудня 2012 року о 10.00 годин в залі засідань районної ради з таким порядком денним:

1. Інформація про хід виконання Долинським РВ УМВС рішення міської ради від 31.05.2012. № 657-19/2012 «Про обмеження реалізації (продажу) алкогольних напоїв».
2. Інформація про роботу Долинського районного центру зайнятості.
3. Про уточнення міського бюджету на 2012 рік.
4. Про Положення про надання послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій м. Долина.
5. Про Порядок демонтажу та звільнення земельних ділянок від незаконно встановлених тимчасових споруд на території м. Долина. 26-42
6. Про Положення про електронну чергу в дошкільні навчальні заклади м. Долина.
7. Про виконання Програм міської ради.
8. Майнові питання.
9. Земельні питання.
10. Інше.

На пленарне засідання сесії запросити депутатів міської, районної та обласної рад, голову та заступника голови районної ради, голову та заступників голови районної державної адміністрації, керівників підприємств, установ та організацій всіх форм власності, керівників організацій політичних партій та осередків громадських організацій, представників засобів масової інформації.

Документ опубліковано 20 листопада 2012