Про відзначення 70-річниці створення УПА

Від 08.10.2012. 93

Про відзначення 70-річниці створення УПА

З метою належної організації та відзначення 70 річниці створення УПА в м. Долині та на виконання розпорядження голови РДА та голови районної ради від 01.10.2012 року № 346/86:

1. Працівникам міської ради, керівникам комунальних підприємств та бюджетних установ міської ради прийняти участь у святковій ході та урочистостях 12 жовтня 2012 року. Урочиста хода розпочнеться о 12.00 год. біля адмінбудинку районної ради.
2. Комунальному підприємству «Комунгосп» (В.Винник):
2.1. Забезпечити належний порядок по вул. Грушевського на площі біля пам’ятника Борцям за Українську Державу.
2.2. Забезпечити підключення електроенергії до місця проведення урочистостей біля пам’ятника Борцям за Українську Державу о 11.00 год.
2.3. На місці проведення урочистостей встановити дві підставки для державних прапорів.
3. Загально-організаційному відділу забезпечити корзини, вінки та квіти для покладання до пам’ятників та на могилах воїнів УПА.
4. Комунальному закладу «Долинський муніципальний оркестр» (Я.Скаб»як) прийняти участь у заходах.
5. Фінансовому відділу міської ради (Н.Попович) оплатити видатки пов’язані із даним заходом.

Документ опубліковано 08 жовтня 2012