Про зразок другого підпису

Від 19.03.2013 р. № 29

Про зразок другого підпису

Враховуючи кадрові зміни в апараті міської ради, зметою повного та своєчасного фінансування видатків міського бюджету, керуючись п.20 ст.42 Закону Українит «Про місцеве самоврядування в Україні», наказу Міністерства фінансів України від 22.06.2012 р. № 758 «Про затвердження порядку відкриття та закриття рахунків в національній валюті в органах державної казначейської служби в Україні»:

1. Надати право другого підпису на платіжних, розрахункових та інших розпорядчих документах провідному спеціалісту фінансового відділу міської ради Клинчик Катерині Ростиславівні.

1. Фінансовому відділу міської ради (нач. Попович Н.Я.) підготувати та подати в УДКСУ в Долинському районі пакет необхідних документів для оформлення зразка другого підпису.

Документ опубліковано 19 березня 2013