Про реєстрацію дітей в ДНЗ

Від 25.02.2013. № 20

Про реєстрацію дітей в ДНЗ

З метою впровадження єдиної електронної реєстрації дітей до поступлення в дошкільні навчальні заклади міської ради, керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Положенням про порядок загальної міської електронної реєстрації дітей до поступлення у дошкільні навчальні заклади м. Долина, затвердженим рішенням міської ради від 21.02.2013 № 975-28/2013:

1. Керівникам ДНЗ Коропецькій М.І., Рибак Л.М., Гуменюк Г.М., Коваленко О.Й., Слюсарчук О.Д. припинити реєстрацію дітей на чергу в дошкільних навчальних закладах.

2. Розпочати електронну реєстрацію дітей до поступлення в ДНЗ з 01 березня 2013 року в приміщенні Комунального центру по вул. Чорновола, 10.

3. Призначити відповідальним за перереєстрацію існуючих списків дітей спеціаліста І категорії відділу економіки Мар’яну Кудибин.

Документ опубліковано 25 лютого 2013