В Долинській територіальні громаді триває інформаційна кампанія, спрямована на спонукання жителів до правильного поводження з ТПВ.
Старі віконні рами, скло, мішки з шматками старої штукатурки, керамічної плитки, залишки зламаних меблів,… . Окремі мешканці громади, замість зробити все цивілізовано, йдуть простішим шляхом, а страждають всі.
Практично щодня працівники КП «Комунгосп» ліквідовують стихійні сміттєзвалища, які несуть велику шкоду довкіллю. Окрім того, вивантажуючи контейнери, часто доводиться не лише вручну збирати сміття, яке люди не донесли до бака, а й витягувати з контейнера непотріб, який взагалі заборонено викидати у смітник!
НАГАДУЄМО: Стандартні сміттєві контейнери призначаються виключно для дрібних побутових відходів які виникають в процесі життєдіяльності людини: харчові відходи, предмети домашнього вжитку, опале листя, відходи від прибирання і поточного ремонту квартири, макулатуру, скло, метал, полімерні матеріали.
Окрім укладання договору на вивіз ТПВ, комунальне підприємство "Комунгосп" пропонує укласти договір на одноразові послуги - вивезення інших відходів, - розповідають у КП. - Вартість послуги залежить від кількості сміття. Можна замовити транспорт на певний день і годину. Машина приїде у заздалегідь узгоджене місце, працівники все акуратно зберуть і вивезуть.
Керівниця служби благоустрою КП "Комунгосп" Руслана Миронівна наводить у приклад ситуацію на вулиці Героїв України.
- Мешканці наводили лад у дворах. Бадилля, дрова повикидали біля дороги. Чому не зорганізуватись і не вивезти це все цивілізовано? Купи будівельного сміття кожного ранку зустрічаємо і по вулиці Котляревського, і на Привокзальній - майже біля всіх сміттєвих майданчиків. Це стосується старих меблів, зіпсованої техніки, автомобільних шин і тому подібне. Особливо такі речі спостерігаємо у період підготовки до свят чи проведення толоки. Хочемо житті по-європейськи - починаймо із свого обійстя. Якщо кожен з нас буде по совісті, то й світ зміниться на краще!, - переконана Руслана Миронівна.