Про будівництво літньої кухні

Від 23.11.2011. № 357

Про будівництво літньої кухні

Розглянувши заяву Креховецького Р. М. щодо будівництва літньої кухні, державний акт на право власності на земельну ділянку (cерія ЯД № 860723), договір купівлі-продажу від 02.10.1985 р., технічний паспорт на житловий будинок, керуючись Законами України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про регулювання містобудівної діяльності”, „Про архітектурну діяльність”, Земельним кодексом України та генпланом забудови міста, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Дозволити громадянину Креховецькому Р. М. будівництво літньої кухні по вул. Підлівче,70 в м. Долина.

2. Зобов’язати громадянина Креховецького Р.М. отримати у відділі містобудування та архітектури будівельний паспорт, виготовити проектно-кошторисну документацію в ліцензованій проектній організації на будівництво літньої кухні по вул. Підлівче,70 в м. Долина. Погодити дану документацію в інженерних службах міста та інших зацікавлених організаціях та установах згідно з чинним законодавством.

3. Закінчений будівництвом об’єкт здати в експлуатацію згідно з чинним законодавством.

Документ опубліковано 23 листопада 2011
Втратило чинність