Про обмеження режиму роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг

Від 25.10.2011. № 342

Про обмеження режиму роботи
об’єктів торгівлі та сфери послуг

З метою забезпечення прав та законних інтересів громадян, відповідно рішення Долинської міської ради від 27.07.2006. № 109-3/2006 «Про збір та видачу дозволу на розміщення об’єктів торгівлі та сфери послуг», керуючись ст. 30 Закону України «Про місце самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

в и р і ш и в:

1. Обмежити режим роботи об’єктів торгівлі та сфери послуг в м. Долина (крім аптек та автозаправочних станцій) з 8.00 год. до 23.00 год.

2. Погодження цілодобового режиму роботи для аптек та автозаправочних станцій допускається при забезпеченні їх засобами охорони в нічний час.

3. При порушенні суб’єктом господарювання погодженого режиму роботи дія дозволу на розміщення об’єкта торгівлі чи сфери послуг анульовується.

4. Рішення виконавчого комітету міської ради від 29.09.2006. №308 вважати таким, що втратило чинність.

5. Контроль за виконання даного рішення покласти на начальника відділу економіки міської ради Романа Михнича.

Документ опубліковано 25 жовтня 2011